Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

I Ditës

Zgjedhjet në Himarë/ A rrezikon Gjikuria të braktiset nga baza?

Sali Berisha dhe Vangjel Dule zgjodhën si kandidat për Bashkinë Himarë Petro Gjikurinë, por të pa dakordësuar apo diskutuar më parë me bazën. Këta të fundit nuk e kanë pritur mirë këtë vendim, ndonëse pohojnë se puna ka nisur....

Protesta e Berishës privatizohet nga Meta

Protesta e Berishës privatizohet nga Meta Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta mbajti një fjalim të gjatë para protestuesve të thirrur nga Partia Demokratike. Me një gjuhë shumë më të ashpër se Berisha, kreu i PL-së sulmoi drejtuesin e SPAK...

Himara plazh dhe zgjedhje, Tavo apo Gjikuria?

Tashmë kur kanë mbetur më pak se një muaj nga zgjedhjet për kryetar të Bashkisë Himarë, opozita ka propozuar dhe tashmë pritet zyrtarizimi i Petro Gjikurisë si rival ndaj ish- deputetit dhe ish- ministrit të LSI, Vangjel Tavo. Pavarësisht...

Tryeza Zgjedhore/ PS dhe PD për Reformën Zgjedhore: Dështuam!

Reforma Zgjedhore dështoi. Partia Socialsite dhe ajo Demokratike e ka pranuar në tryezën ku diskutohej për “Zgjedhjet 2025”. Në prezencë edhe të kreut të OSBE, ku kërkoi të përfshihet vota e Diasporës, përfaqësuesit majtas dhe djathtas pranuan se nuk...

PS propozon: Emigrantët të votojnë me postë

Mazhoranca qeverisëse ka dërguar në Kuvend projektligjin për Kodin Elektoral. E vënë nën presionin e kohës, ata nuk i kanë lënë më hapësirë opozitës për tu ulur në tavolinën e diskutimeve duke propozuar draftin e tyre që parashikon votën...

Që Himara më 4 gusht të jetë kryeqyteti i patriotizmit shqiptar

Zgjedhjet e parakohshme që pritet të mbahen më 4 gusht për të zgjedhur kryebashkiakun e ri të Himarës do të jenë edhe një test force për politikën shqiptare, por edhe institucionet shtetërore. A do të arrijë sërish Greqia ta...

Himara në rizgjedhje KQZ i heq Belerit “mandatin imagjinar”

Komisioni Qendror Zgjedhor ka shpallur të pavlefshëm mandatin e fituar nga Fredi Belieri në 14 Maj 2023. Qeveria i ka kërkuar Presidentit të shpall datën e zgjedhjeve. Begaj ka dekretuar datën 4 Gusht për mbajtjen e zgjedhjet e parakohshme...

Abuzimi me fondet e BE-së, arrestohet ish-ministri Beqja

Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj, është arrestuar mëngjesin e së enjtes. SPAK ka ngritur akuzën e shpërdorimit të detyrës dhe korrupsion me fondet e donatorëve. Dyshohet se Beqja ka abuzuar me fondet e Bashkimit Europian gjatë kohës që drejtonte...

3 ditë kohë/ Berisha ultimatum Bashës: Dorëzo vulën!

Brenda tre ditëve Lulzim Basha duhet t’i dorëzojë Partisë Demokratike që drejtohet nga Sali Berisha gjithçka, duke nisur nga logo, vula, paratë edhe deri tek pasuordet e rrjeteve sociale. Në letrën e Flamur Nokës, drejtuar Lulzim Bashës, thuhet se:...

Himara në zgjedhje, përballje Tavo-Beleri i ri?

Komisioni Qendror Zgjedhor do të vendosë nesër se si do të procedojë me Bashkinë Himarë. Humbja e mandatit të Fredi Belerit, për shkak të shpalljes fajtor nga gjykata, por edhe arrestimi i ish-kryetarit Jorgo Goro bën që në shtator...

Të fundit

Lajmi i Fundit/ Qëllohet gjatë mitingut në Pensilvani Donald Trump

Ish presidenti amerikan Donald Trump eshte qelluar gjate nje mitingu ne Pensilvani. CNN ka publikuar pamjet e sulmit ndaj Trump. Ish...

Egla dhe Graciano bëhen bashkë, çfarë po përgatisin

Fituesja e Big Brother Vip, Egla Ceno vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuar dhe çdo postim i saj ngjall kuriozitet. Mirëpo...

Analiza e REL: Samiti i Uashingtonit dhe trashëgimia e vërtetë e tij

Ukraina mund të jetë përafruar më shumë me NATO-n në samitin e aleancës ushtarake në Uashington, këtë javë, por është vështirë t’i shpëtosh ndjenjës...

Zyrtare, portieri shqiptar rinovon me Cesena-n

Giulio Veliaj do të vazhdojë të jetë pjesë e Cesena-s edhe për sezonin e ardhshëm. Klubi që këtë vit u ngjit në Serie B i...

Elton John urinon brenda shishes plastike në dyqanin luksoz

Këngëtari i njohur Elton John vendosi papritur të mos respektojë një sërë rregullash në një dyqan luksoz në Paris. Mesa duket, artisti spektakolar ka...