Lifestyle

VIDEO/ “Nuk mundem më”, Luizi bën deklaratën e papritur: Dua të dal për Zotin

Debatet e njëpasnjëshme, provokimet që nuk kanë të ndalur dhe sjellja e banorëve brenda shtëpisë së Big Brother Vip si duket e kanë lodhur Luizin. Gjatë një bisede me Kiarën, këngëtari u shpreh se po mendon largimin nga shtëpia pasi...

Iliri ‘thumbon’ sërish Luizin: Flet shume dhe ri vetëm me vajzat se…

Ilir Shaqiri ka sqaruar këtë të shtunë në “S’e Luan Topi” deklaratën e bërë ne rrjete sociale në lidhje me Luizin, e cila u komentua shumë nëpër media. Ai ka sqaruar se nuk është ndjekës i rregullt i “BBV” për...

“Me një fjali e nxjerr jashtë”, reagojnë të afërmit e Efit pas kërcënimeve të Oltës

Kërcënimet e Olta Gixharit në shtëpinë e “Big Brother Vip” se do të nxjerrë çfarë di për jetën jashtë të Kiarës dhe Efit, po marrin shumë reagime në rrjet. Pas reagimit të shoqes së ngushtë të Kiarës, kanë reaguar edhe...

(Video) Kiara është e lidhur jashtë me Mozzik? Olti i bën të gjithë lëmsh me postimin

Në një ditë të diele,ku pjesa më e madhe e njerëzve janë pushim dhe bëjnë plane me familjen apo shoqërinë,nuk mendojnë për asgjë përveç relaksit. Por,opinionisti dhe gazetari Olti Curri ja arriti të zgjojë gjithë ‘gjumashët’ e ditës së dielë...

Aktorja drithëron me deklaratën: Kam tentuar vetëvrasjen pasi po më shfrytëzonin…

Aktorja Ema Andrea ka bërë një rrëfim tronditës për publiku me deklaratën e saj të vetëvrasjes. Ema ka treguar se ka kaluar një moment të vështirë në jetën e saj pasi ndihej e përjashtuar dhe e shfrytëzuar nga njerëzit që...

Jo me Luizin, ja me kë është fans Noizy në Big Brother Vip

Armaldo Kllogeri, ose siç njihet ndryshe, Maestro, është padiskutim një nga personazhet që ka spikatur më shumë në “Big Brother Vip Albania.” Ashtu sikurse për Luizin edhe për të ka shumë mbështetes e një ndër ta është edhe Noizy. Noizy...

Një gaforre si Luizi…/ Astrologia Meri Shehu jep super lajmin për këngëtarin

Astrologia e njohur Meri Shehu ka bërë parashikimin e muajit për të gjitha shenjat e horoskopit teka në vija të përgjithshme të përgjithshme ky është një muaj i mirë astrologjik. Në parashikim e saj mbizotronte mbi te gjitha ekonomia e...

“Një herë e therën me thikë…”, banori i BBV habit me kërcënimet që merrte i ati (Video)

Artan Thaçi po vazhdon rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova kur janë bërë gati dy muaj që nga fillimi i spektaklit. Djali i humoristi të ndjerë, Rasim Thaçi-Cima ka treguar një anën tjetër për publikun duke shfaqur personalitetin e tij...

Eleni Foureira: Në Greqi më detyruan të mos them që jam shqiptare, por s’e mbajta veten

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Eleni Foureira gjatë foto-sesionit të realizuar për “Vogue Grecce”, veçse ka pozuar me barkun e rrumbullakosur, ka rrëfyer edhe vështirësitë që ka hasur pikërisht nga origjina e saj. Ajo ka deklaruar se është detyruar...

“Çapaçulja ime…”, Zaimina Vasjari uron të bijën për ditëlindje me shprehjen e Luiz Ejllit

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të dytë në 21 mars të këtij viti. Lajmin e bukur e ka bërë me dije bashkëshorti i këngëtares, Klodian Asllani me anë të një postimi në Instastory në rrjetin...

Të fundit

Shtyhet sërish seanca gjyqësore ndaj ish-ministrit Tahiri

Seanca ndaj Saimir Tahirit është shtyrë, shkak këtë herë është bërë mungesa e prokurorit. Gjykata e Elbasanit ka nën juridiksion...

Është vakti më i rëndësishëm i ditës, por ja çfarë duhet evituar për mëngjes

Të gjithë e dimë tashmë që mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës. Ai na mbush me vlerat ushqimore dhe energjinë që duhet...

“Berisha mban peng PD-në”, Ngjela: Korrupsioni i lartë shtetëror

Avokati i njohur Spartak Ngjela, në rubrikën “Opinion’ në News24 u ndal tek zhvillimet e fundit politike në vend dhe përplasjet mes opozitës dhe...

Konflikti mes policëve në ish-Bllok/ Reagon Agjencia e Mbikëqyrjes Policore

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore (AMP) Tiranë ka referuar në Prokurori materialet proceduriale në gjendje të lirë në ngarkim të 2 punonjësve të Policisë dhe...

VIDEO/ “Nuk mundem më”, Luizi bën deklaratën e papritur: Dua të dal për Zotin

Debatet e njëpasnjëshme, provokimet që nuk kanë të ndalur dhe sjellja e banorëve brenda shtëpisë së Big Brother Vip si duket e kanë lodhur...