Lifestyle

“Ishte i ri dhe kishte shumë para”, Albërie Hadërgjonaj rrëfen tradhëtinë e ish-bashkëshortit: Tundohej nga vajzat e bukura…

Këngëtarja shqiptare Albërie Hadërgjonaj është shumë komentuar në botën e showbizit, si për projektet muzikore dhe për jetën private. Teksa ishte e ftuar në emisionin NIN, këngëtarja ka zbuluar të pathëna e detaje nga jeta private. Ajo e ka pranuar prej...

Tayna “djeg” rrjetin me xhinset e zbërthyera (Foto)

Me pantallona të zbërthyera, Tayna godet në pozën e fundit. Reperja e dashur për publikun, Tayna, ka ardhur mjaft provokuese me pozën e fundit të postuar në “Instagram”. Ajo ka ndarë me 1.5 milionë ndjekësit e saj një imazh ku shfaqet...

“Virus kishte edhe në fushatë”, Revoltohet Labinot Tahiri: Do nis të këndoj, kush infektohet të izolohet në shtëpi

Këngëtari Labinot Tahiri këngëtari është shprehur kundër masave anti-COVID, teksa është shprehur se do të nisë sërish të këndojë dhe të mbajë koncerte. Përmes një reagimi në rrjete sociale, Tahiri vë theksin tek fakti se gjatë zgjedhjeve në Kosovë, tubimet...

Nuk respektoi rregullat, Getinjo gjobitet nga policia, ja shuma që pagoi (FOTO)

Getinjo është një ndër reperët më të dashur për shqiptarët. Ai në rrjete sociale është mjaft aktiv ku shpërndan informacione të shumta nga jeta dhe karriera e tij. Së fundmi ai është gjobitur pasi ka thyer rregullat. Me anë të një...

“Haja pica me orë të tëra”/ Aktorja e famshme rrëfen betejën me depresionin: Provova terapinë, nuk funksionoi

Aktorja e njohur Priyanka Chopra ka rrëfyer momentin e vështirë të jetës kur humbi babain e saj në moshën 64-vjeçare pas një beteje të gjatë me kancerin. Aktorja pranoi se as terapia nuk funksionoi për të asokohe (në vitin 2013)...

“Babai na kërcënonte se do na vriste”/ Antonela rrëfehet e përlotur: Na ka nxjerrë nga shtëpia

E kemi parë gjithmonë si një vajzë të fortë dhe pa komplekse Antonelën në “PërPuthen”, por duket se atë e kanë bërë më të fortë pikërisht ato që ka kaluar në jetë. Antonela shpërthen në lot dhe bën rrëfimin tronditës: Në...

Marjana Kondi feston ditëlindjen, kryeministri i bën dhuratën simbolike (Foto)

Ditën e sotme, aktorja e mirënjohur Marjana Kondi feston 60-vjetorin e lindjes. Ajo ka marrë urime dhe dhurata të shumta, por ajo që i ka tërhequr vëmendjen ka qenë surpriza e kryeministrit Edi Rama. Ka qenë vetë Marjana që e...

Pasi bënë lidhjen publike, Bearti dedikim Teas: Ajo është një tigreshë, është e imja (Foto)

Një muaj pasi e bënë lidhjen zyrtare, Tea dhe Bearti duket se janë mësuar me komentet negative dhe vazhdojnë jetën. Në një video të publikuar nga Bearti në Instagramin e tij, çifti shihet duke pozuar, të veshur me të...

Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar pozon foto nga plazhi pa reçipeta

Erjona Sulejmani është një nga modelet më të njohura dhe më simpatike. Të gjithë e mbajnë mend lidhjen e saj me shqitarin Blerim Dzemaili. Ish-bashkëshortja e lojtarit shqiptar ka publikuar së fundmi disa foto të nxehta në këto ditë të...

Sherr mes Ardit Gjebreas dhe Albërije Hadërgjonajt, këngëtarja zbulon arsyen e zënkës

Këngëtarja e njohur, Albërije Hadërgjonaj teksa ishte e ftuar në “NIN”, me Alaudin Hamitin tha se ka debatuar me moderatorin Ardit Gjebrea, pasi ajo është shprehur se nuk i pëlqen mënyra e votimit te “Kënga Magjike”. Albëria tha se Arditit...

Të fundit

Aktori i njohur francez në telashe, akuza për përdhunim e dhunë seksuale ndaj një 22-vjeçare

Aktori i njohur francez Gerard Depardieu ndodhet në hetim për përdhunim dhe dhunë seksuale ndaj një aktoreje të re...

17-vjeçari humbi betejën me Covid-19, mjekja e përlotur rrëfen fjalët e fundit të tij

E hëna e 22 shkurtit shënoi viktimën në moshë më të re në vendin tonë nga Covid. 17-vjeçar, Qamil Seiti nga Tirana, humbi betejën...

Aksident masiv në autostradë, përplasen 39 makina, plagosen 10 persona (VIDEO)

Në një autostradë në Bashkiria të Rusisë, 39 makina u  përfshinë në një aksident si shkak i motit të keq, raporton AW. Aksidenti ndodhi në...

Edhe Bulku zbret në fushë, ekipi kombëtar të Nën-17-vjeçarëve nis përzgjedhjet

Ekipi Kombëtar i Nën-18-vjeçarëve do të zhvillojë të enjten (datë 25 shkurt 2021) një seleksionim me lojtarë të vitlindjeve 2005-2006 nën drejtimin e trajnerit...

Kandidati i PD-së në Korçë: Do t’ju japim kredi të lani borxhet

Kandidati i Partisë Demokratike në Korçë, Andrea Mano ka qenë i pranishëm në një familje në zonë prej nga ka bërë një premtim ‘qesharak’....