Lifestyle

Një nga femrat më seksi në Shqipëri, ja si dukej Luana Vjollca 13 vite më parë (FOTO)

Sot është një bjonde "bombastike" por dikur Luana Vjollca ishte një ndër brunet më të ëmbla të ekranit tonë. Vetë Luana ka postuar në rrjete e saj sociale disa foto të kohës kur ajo ishte vëtëm 16-vjece, pra rreth 13...

Juli reagon pas debatit me Sindin: Mbylla sytë se po më ngordhnin neuronet nga…

Pas debat me Sindin ka reaguar edhe vetë Juli. Ai ka zgjedhur të komentojë në një video në Instagram ku është shkëputur një pjesë e debat të tyre. Edhe në këtë koment ai ka vendosur të bëjë një batutë, por...

Askush nuk e dinte, Rovena Stefa zbulon “sherrin” me këngëtaren shqiptare

Nuk e dinim, por këngëtarja Rovena Stefa vendosi të na e tregojë vetë që ajo dhe Elhaida Dani nuk flasin. Stefa u rrëfye pa dorashka gjatë një interviste për “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim”. Teksa foli për karrierën...

“Ka një çlirim emocional”/ Atdheu-Arjanit: Do të arrij të puth edhe ty

Teksa analisti Arjan Konomi, komentonte puthjet e ndodhura në PërPuthen, pati edhe disa akuza ndaj Atdheut duke thënë se e ka puthjen vetëm për raste, siç është largimi i Anës së parë apo ardhja e Sarës në program. Por kjo...

“Në drekë me ish-in, në darkë me të dashurin”/ Shqiptarët rrëfejnë mëkatet e tyre seksuale

Mes “mëkatave” të vogla (ose jo) njerëzore, ka dhe ca mëkate të fshehta seksuale, që ndoshta s’i ndani kurrë me asnjë. Epo, i ndanë me ne në Instagramin e Anabel Media. Ja disa nga “mëkatet” e tyre: #1 Jam duke mbajtur marrëdhënie...

“Je kunadhe dhe tinëzare”/ Arjani sulmon Sindin: Në një emision të tillë s’ka seksizëm

Ajan Konomi i është kthyer ashpër Sindit, pas diskutimit që kjo e fundit pati me Julin. Ai ka thënë se nuk priste që Sindi të bënte atë sjellje për një batutë të hedhur nga Juli dhe të linte studion. Më...

Vuri në dyshim ekzistencën e virusit/ Alfred Cako rrëfen eksperiencën me COVID: Dashakeqët që shkruajnë nëpër portale

Konspiracionisti Alfred Cako, i cili është një prej personave që vë në dyshim ekzistencën e Covid, u infektua vetë dy javë më parë. Pas shërimit, ai u rikthye në studion e “Rrethi Katror” në E Diell, të drejtuar nga Edi...

“Mendova qe po braktisja femijet”/ Gentian Zenelaj rrëfen eksperiencën me Covid-19: Situata është shumë e rëndë

Pak kohë më parë moderatori i emisionit “Stop” Gentian Zenelaj u infektua me Covid 19 dhe ju desh të qëndronte disa ditë në spital. Vec kësaj ai humbi babain i cili u prek nga ky virus dhe për të...

“Më vjen keq që nuk të besova ty”/ Shqipja dhe Ana 1 rikthehen sonte në “Për’Puthen”

Një ndër emrat më të komentuar të programit “Për’puthen”, është padyshim ai i Shqipe Hysenaj-t. Kjo e fundit u rikthye javën e kaluar si si e ftuar në puntatën e së dielës, ndërsa në puntatën që do të transmetohet...

“Kemi një ndryshim në dukje”/ Olta Gixhari rrëfen gjithçka për partnerin: Nuk bëra kot valixhet gati dhe të ikja

Aktorja Olta Gixhari për herë të parë tregoi historinë e dashurisë me bashkëshortin e saj, për të cilin mori valixhet e shkoi në Spanjë. Aktorja ka postuar foto me bashkëshortin, por pa ia treguar fytyrën duke e lënë mister identitetin...

Të fundit

Aktori i njohur francez në telashe, akuza për përdhunim e dhunë seksuale ndaj një 22-vjeçare

Aktori i njohur francez Gerard Depardieu ndodhet në hetim për përdhunim dhe dhunë seksuale ndaj një aktoreje të re...

17-vjeçari humbi betejën me Covid-19, mjekja e përlotur rrëfen fjalët e fundit të tij

E hëna e 22 shkurtit shënoi viktimën në moshë më të re në vendin tonë nga Covid. 17-vjeçar, Qamil Seiti nga Tirana, humbi betejën...

Aksident masiv në autostradë, përplasen 39 makina, plagosen 10 persona (VIDEO)

Në një autostradë në Bashkiria të Rusisë, 39 makina u  përfshinë në një aksident si shkak i motit të keq, raporton AW. Aksidenti ndodhi në...

Edhe Bulku zbret në fushë, ekipi kombëtar të Nën-17-vjeçarëve nis përzgjedhjet

Ekipi Kombëtar i Nën-18-vjeçarëve do të zhvillojë të enjten (datë 25 shkurt 2021) një seleksionim me lojtarë të vitlindjeve 2005-2006 nën drejtimin e trajnerit...

Kandidati i PD-së në Korçë: Do t’ju japim kredi të lani borxhet

Kandidati i Partisë Demokratike në Korçë, Andrea Mano ka qenë i pranishëm në një familje në zonë prej nga ka bërë një premtim ‘qesharak’....