Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

Hi-Tech

YouTube ofron funksione të reja për Shorts, ja çfarë duhet të provoni patjetër

Ndërsa konkurrenca me TikTok dhe Reels po rritet, YouTube ka njoftuar një listë të veçorive të reja të krijuara për ta bërë produktin e tij video me formë të shkurtër, YouTube Shorts, më bindës. Në një përditësim video për krijuesit,...

Japonia prezanton pajisjen e parë 6G në botë: 20 herë më e shpejtë se 5G

Firmat japoneze të telekomunikacionit kanë bashkëpunuar për të zhvilluar pajisjen e parë 6G në botë, për shpejtësi të transmetimit të të dhënave 20 herë më të shpejta se 5G, duke arritur deri në 100 gigabit për sekondë (Gbps) në...

Javën e ardhshme, çipi Neuralink do të implementohet te pacienti i dytë

Elon Musk po përgatitet që javën e ardhshme të implementojë një çip Neuralink në një tjetër pacient.  Më herët gjatë këtij viti, kompania nisi të pranonte aplikimet për pjesëmarrësin e dytë. Kjo teknologji u mundëson personave me aftësi të veçanta...

Merr fund ‘makthi’, WhatsApp sjell risinë që të gjithë prisnim

Kur WhatsApp lançoi mesazhet zanore në vitin 2013, u kthye shpejt në një të keqe të domosdoshme. Sigurisht është një mënyrë më e shpejtë për të përditësuar personin që po ia dërgon apo për të thënë gjithçka duhet pa u...

Veprimi numër 1 për të rritur ndjekësit tuaj në rrjetet sociale

Nga fundi i fillimit të viteve 2000, mediat sociale hynë në jetën tonë në mënyrë të madhe, me Facebook dhe Twitter që listonin më shumë përdorues. Gjatë dekadës së dytë (2010-2020) Instagrami iu shtua listës së mediave sociale të...

Spotify plotëson dëshirën e përdoruesve, bën ndryshimin e shumëkërkuar

Përdoruesit e Spotify tashmë mund të lënë komente në podcast-e. Kjo risi është cilësuar nga platforma si një mënyrë për të përforcuar marrëdhëniet e krijuesve të tyre me dëgjuesit. Ndryshimi i shumëkërkuar do të jetë i disponueshëm që prej 9...

Paralajmërojnë ekspertët: Rritja e temperaturave mund të ndikojë në Wi-Fi-në tuaj

Stina e verës nuk është problem vetëm për njerëzit, por edhe për teknologjinë, e cila mund të dëmtohet nëse ekspozohet ndaj motit të nxhetë. Smartfonët janë një nga pajisjet e para që e ndjejnë nxehtësinë, pasi ne i përdorim...

Kinezët së shpejti do të mbajnë një të tretën e tregut botëror të makinave

Prodhuesit kinezë të makinave do të kapin një të tretën e shitjeve të automjeteve në botë deri në vitin 2030, sipas kompanisë konsulente “Alik Partners”. Kinezët do të rrisin kështu pjesën e tyre të tregut nga 21 për qind, që...

Truku i WhatsApp-it për të lexuar mesazhe pa hapur bisedën dhe pa u shfaqur në internet

Ka shumë raste kur na vjen një WhatsApp dhe duam ta lexojmë... pa e ditur bashkëbiseduesi ynë që e kemi bërë këtë, apo edhe të na shohë drejtpërdrejt në internet, pasi kjo mund të na bëjë të mendojmë se duhet të përgjigjemi menjëherë....

5 shpikjet e reja në fushën e teknologjisë

Lamborghini në vinil Lamborghini dhe Technics vendosën të krijojnë një gramafon, ku cilësia e tingullit bashkohet me fuqinë. Ky model ka fuqinë e tingujve të motorëve V12 dhe stilin e rafinuar. Shitja nis në korrik. Pentax WG-90 Aparati fotografik Pentax WG-90 vjen...

Të fundit

Lajmi i Fundit/ Qëllohet gjatë mitingut në Pensilvani Donald Trump

Ish presidenti amerikan Donald Trump eshte qelluar gjate nje mitingu ne Pensilvani. CNN ka publikuar pamjet e sulmit ndaj Trump. Ish...

Egla dhe Graciano bëhen bashkë, çfarë po përgatisin

Fituesja e Big Brother Vip, Egla Ceno vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuar dhe çdo postim i saj ngjall kuriozitet. Mirëpo...

Analiza e REL: Samiti i Uashingtonit dhe trashëgimia e vërtetë e tij

Ukraina mund të jetë përafruar më shumë me NATO-n në samitin e aleancës ushtarake në Uashington, këtë javë, por është vështirë t’i shpëtosh ndjenjës...

Zyrtare, portieri shqiptar rinovon me Cesena-n

Giulio Veliaj do të vazhdojë të jetë pjesë e Cesena-s edhe për sezonin e ardhshëm. Klubi që këtë vit u ngjit në Serie B i...

Elton John urinon brenda shishes plastike në dyqanin luksoz

Këngëtari i njohur Elton John vendosi papritur të mos respektojë një sërë rregullash në një dyqan luksoz në Paris. Mesa duket, artisti spektakolar ka...