Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

Lajm i fundit

E rëndë/ Po lahej në liqen, ndërron jetë një person në Kukës

Në “Gostili i vjetër”, në Kukës një 81-vjeçar, duke u larë në liqen, dyshohet se ka pësuar arrest kardiak dhe si pasojë ka humbur jetën. Nga shërbimet e Policisë dhe familjarët është bërë e mundur nxjerrja e trupit të...

Bardhi rikthehet me një surprizë për të gjithë

Këngëtari i mirënjohur Bardhi, i njohur për baladat e tij të bukura dhe tepër të veçanta, së fundmi është përfolur kudo për pjesëmarrjen e tij në formatin më të ndjekur të ‘BBV3’. Për arsye familjare, ish-konkurrentit i duhej të ndërpriste...

Filmi më i shtrenjtë i të gjitha kohërave i realizuar në kinematografinë botërore

“Ne punësuam vetëm aktorë shtatshkurtër, në mënyrë që seti i skenave të dukej më i madh. Kushdo që ishte mbi 1.72 centimetra, ne nuk e morëm në film duke kursyer gati një million dollar”. Përpara se filmi të dilte në...

Nuk i ndan as kazerma , Ilnisa i rrëmben puthje Meritonit

ak ditë më parë në shtëpinë e “Big Brother VIP” u fut një zarf i kuq për banorët, të cilët u paralajmëruan për shkelje të rregullave. E mbrëmë gjatë spektaklit, u zbulua se çfarë vendimi kishte marrë Vëllai i...

Hetimet për Arben Ahmetajn, SPAK kërkesë në Kuvend për arrestimin e ish-ministrit

Prokuroria e Posaçme ka kërkuar sot arrestimin e ish-ministrit Arben Ahmetaj. Shkresa ka mbërritur mëngjesin e kësaj të hëne pranë Kryesisë së Kuvendit, ku kërkohet arrestimi i Arben Ahmetajt dhe kontrolli i banesës së tij. Mësohet se SPAK kërkon arrestimin e...

LAJM I FUNDIT/ Rama shkarkon Bledi Çuçin, Taulant Balla ministri i ri i Brendshëm

Kryeministri Edi Rama do t’i dorëzojë ditën e hënë, Presidentit të Republikës, Bajram Begaj, propozimin e tij për lirimin nga detyra të ministrit të Brendshëm, Bledi Çuçi. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Rama shprehet se do t’i propozojë gjithashtu...

LAJM I FUNDIT! Arrestohet vrasësi i Ardian Nikulajt

Është arrestuar në Marok Ruben Saraiva, vrasësi i dyshuar i Ardian Nikulajt. Policia e Shtetit Falë informacioneve të siguruara si rezultat i punës kërkimore, në bashkëpunim të ngushtë me partnerët dhe agjencitë ligjzbatuese, u bë i mundur lokalizimi dhe kapja në...

Aksident në Pogradec/ Përplasen 3 automjete, plagosen 6 persona, 2 prej tyre rëndë

Një aksident ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në aksin nacional Pogradec-Qafë Thanë në afërsi të fshatit Hudënisht. Sipas informacioneve paraprake në aksident janë përfshirë 3 mjete, një prej tyre furgon, ndërsa kanë mbetur të plagosur 6 persona, dy...

Aksident me vdekje në Fier, përplasen dy automjete, humb jetën efektivi i policisë

Fier/Informacion paraprak Rreth orës 21:35, në aksin rrugor “Patos-Fier”, automjeti tip “Opel” me drejtues shtetasin Agron Saba., 58 vjeç, banues në Patos, (punonjës policie në Stacionin e Policisë Patos) është përplasur me automjetin tip “Benz” me drejtues shtetasin G. H.,...

LAJMI FUNDIT/ Të shtëna me armë pranë gjimnazit në Laç, plagoset një nxënës

Të shtëna me armë janë regjistruar pak më parë në qytetin e Laçit. Mësohet se të shtënat janë dëgjuar pranë gjimnazit të qytetit. Nga detajet e  para mësohet se ka mbetur i plagosur një gjimnazist por ende nuk dihet gjendja e...

Të fundit

Lajmi i Fundit/ Qëllohet gjatë mitingut në Pensilvani Donald Trump

Ish presidenti amerikan Donald Trump eshte qelluar gjate nje mitingu ne Pensilvani. CNN ka publikuar pamjet e sulmit ndaj Trump. Ish...

Egla dhe Graciano bëhen bashkë, çfarë po përgatisin

Fituesja e Big Brother Vip, Egla Ceno vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuar dhe çdo postim i saj ngjall kuriozitet. Mirëpo...

Analiza e REL: Samiti i Uashingtonit dhe trashëgimia e vërtetë e tij

Ukraina mund të jetë përafruar më shumë me NATO-n në samitin e aleancës ushtarake në Uashington, këtë javë, por është vështirë t’i shpëtosh ndjenjës...

Zyrtare, portieri shqiptar rinovon me Cesena-n

Giulio Veliaj do të vazhdojë të jetë pjesë e Cesena-s edhe për sezonin e ardhshëm. Klubi që këtë vit u ngjit në Serie B i...

Elton John urinon brenda shishes plastike në dyqanin luksoz

Këngëtari i njohur Elton John vendosi papritur të mos respektojë një sërë rregullash në një dyqan luksoz në Paris. Mesa duket, artisti spektakolar ka...