Makina përplaset “kokë më kokë” me motorrin e picave në Tiranë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme te Universiteti Politeknik në Tiranë, ku një makinë është përplasur “kokë më kokë” me një motorr që shpërndan pica.

Për pasojë drejtuesi i motorrit ka marrë plagë të rënda dhe është nisur me urgjencë drejt spitalit.

Ende nuk dihet identiteti i të riut, ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Të fundit

Makina përplaset “kokë më kokë” me motorrin e picave në Tiranë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme te Universiteti Politeknik në Tiranë, ku një makinë është përplasur...

“Mos luaj oj nuse”! Hajdutët u futen në banesë grave në Tiranë dhe u marrin eurot

Një gruaje të moshuar, e cila jeton me nuset e djemve, që të dy emigrantë në Itali, i ka dalë gjumi nga zhurma e...

“Vulgariteti është në rritje”/ Kryeministri i Pakistanit fajëson veshjet e femrave për shtimin e përdhunimeve

Kryeministri i Pakistanit, Imran Khan ka shkaktuar polemika së fundmi teksa ka fajësuar veshjet ekspozuese të grave për rritjen e numrit të përdhunimeve. Kryeministri 68...

U premtonte qytetarëve vizë pune në Angli, arrestohet mashtruesja në Tiranë

Një operacion policor i zhvilluar nga Seksioni i Krimit Ekonomik dhe Financiar, në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë kanë vënë në pranga...

“Nuk dua të vdes”/ Burri bën “për spital” të dashurën pasi ajo zbuloi se ishte i martua

Një burrë që tradhtonte gruan e tij, ka regjistruar rrahjen brutale të së dashurës deri në humbjen e ndjenjave. Autoritetet thanë se ai e beri...

Lajme të tjera

Web TV