Fjala Sport

“FJALA SPORT” 8 TETOR / NGA FIORELA AKÇIU

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=cYsMl7l8hQ0&w=560&h=315]

FOTO/ Muhamed Ali dhe pamjet mahnitëse të fotografit në trajnimin për ‘Rumble in the Jungle’ në 1974

Muhammad Ali luftoi për të rimarrë titullin botëror të boksit në pesha të rënda në tetor 1974, tetë vjet pasi iu hoq rripi për refuzimin e draftit për Vietnamin. Ali u përball me kampion të pamposhtur në pesha të rënda dhe...

“FJALA SPORT” 5 TETOR / NGA FIORELA AKÇIU

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=qeRe8U-ASBk&w=560&h=315]

“FJALA SPORT” 2 TETOR / NGA FIORELA AKÇIU

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=CAABJt-Ie-A&w=560&h=315]

“FJALA SPORT” 29 SHTATOR / NGA FIORELA AKÇIU

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=pd0hpAMcBcw&w=560&h=315]

“FJALA SPORT” 25 SHTATOR NGA FIORELA AKÇIU

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=nRDtWxXmIGg&w=560&h=315]

“FJALA SPORT” 24 SHTATOR / NGA FIORELA AKÇIU

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=VXMvR0eYRJ0&w=560&h=315]

“FJALA SPORT” 23 SHTATOR / NGA FIORELA AKÇIU

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=GFHFraEI7PQ&w=560&h=315]

“FJALA SPORT” 22 SHTATOR / NGA FIORELA AKÇIU

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=s251p7dXMtI&w=560&h=315]

Të fundit

Kupa e Shqipërisë përvijon rrugëtimin e këtij sezoni, nis të dielën me turin e 32-shes

Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka zbardhur edhe skemën e re të Kupës së Shqipërisë, teksa, përveç turit të...

Dashamir Shehi shpjegon sulmet e Ramës ndaj Ilir Metës

Ditët e fundit Edi Rama dhe Ilir Meta kanë intensifikuar replikat dhe debatet mes tyre. Por përse ka ndodhur kjo dhe a është mënjanuar...

Dashamir Shehi: Nuk është Rama, miku më i madh i Amerikës është Berisha

Edi Rama njihet si një kryeministër  me marrëdhënie shumë të mira me Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Por si është raporti i tij me...

Veliaj: Manastirliu e përkushtuar në punë ndërkohë që i ati lufton me vdekjen

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka zbuluar se Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, po kalon një situatë të vështirë pasi i ati i saj...

Dashamir Shehi: Përse besoj dhe nuk besoj te SPAK

A ka besim opozita te Struktura e Posaçme Antikorrupsion? Kjo është një pyetje që shtrohet shpesh për faktin se në radhët e opozitës ka...