Edicioni

Të fundit

“Rast i rrallë”/ Balla: Meta që nga dita e parë në presidencë nuk ka reshtur së bëri fushatë 

Për numrin 2 të PS-së, Taulant Balla, presidenti Ilir Meta nuk ka reshtur që nga dita e parë që...

KQZ ndan fondet për partitë, ja sa lekë përfitojnë PS, PD dhe LSI

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve ka caktuar, në mbledhjen e zhvilluar këtë të martë, fondet publike për partitë politike në vend, përgjatë vitit 2021. Njoftimi i...

Pas helmimit përfundon në burg/ Alexei Navalny dënohet me 3.5 vite burg 

Dënohet me 3.5 vite burg lideri opozitar rus Alexei Navalny. Kritiku i Kremlinit u arrestua nga forcat policore sapo mbërriti në Rusi pasi kishte kaluar...

‘Makinë 150 mijë euro, 23-vjeçe dhe plot operacione’, kush është konkurrentja e re e Për’puthen

Nga Gentian Thomai Rastësisht sot ndoqa një pjese te emisionit Per’Puthen ne Top Channel dhe po hynte nje vajzë e re. Emrin as qe ja mbàjta...

Haradinaj publikon videon emocionuese: Beteja për njohje të plotë kërkon një President të fortë, i gatshëm të ballafaqohem me Serbinë e Vuçiçit

Kandidati për President i Kosovës, Ramush Haradinaj ka publikuar një video emocionuese të rrugëtimit të tij nga lufta për liri deri më sot. Haradinaj thotë...