Edicioni

Të fundit

Partizani dhe Tirana, “paqe” në skaje në derbin e frikës

Është mbyllur në barazim 1-1 derbi i 157-të i kryeqytetit, midis Partizanit, i zhvilluar të premten në mbrëmje. Pjesa...

Sherr në dhomat e zhveshjes pas mbylljes së derbit të kryeqytetit

Sherr në dhomat e zhveshjes pas mbylljes së derbit të kryeqytetit. Ende nuk dihen shkaqet e këtij sherri. Situata mbetet pa paqartë si cilët ishin...

Derbi i kryeqytetit mbyllet në barazim 1-1

Derbi Partizani-Tirana është mbyllur me rezultatin 1-1. Ekipi i Partizanit ka shënuar me  William Cordeiro, për Tiranën Muçi. Sfida ka qenë e luftuar dhe ka...

Zoran Zaev ofendon shqiptarët: Nuk vlejnë as për pesë pare! -Audiopërgjim

Ish-kryeministri i Maqedonisë së Veriut aktualisht kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev ka ofenduar shqiptarët teksa ka folur me një person emri i të cilit...

Partizani zhbllokon rezultatin, festojnë “të kuqtë”

Ekipi i Partizanit ka zhbllokuar rezultatin në minutën e 75-të në derbin e kryeqytetit. Sfida u zhbllokua në minutën e 76’ nga William Kordeiro i...