E papritur në ndeshjen Granada-Manchester United/ Tifozi hyn nudo në fushë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e sikletshme ka ndodhur gjatë ndeshjes Granada-Manchester United, që u luajt mbrëmjen e sotme.

Një tifoz, identiteti i të cilit ende nuk është bërë i ditur ka hyrë në fushë tërësisht i zhveshur.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i forcave të policisë të cilët e kanë kapur të riun dhe e kanë nxjerrë jashtë fushës.

“E qartë që ka ngatërruar rrugën për në dush. Na ndodh të gjithëve.” shkruan dikush në rrjete sociale.

Të fundit

Italia do të lehtësojë masat antiCovid

Italia do të fillojë me lehtësimin e kufizimeve anti-COVID duke filluar nga 26 prilli, ka paralajmëruar kryeministri italian, Mario...

A janë reale shifrat dhe pse kanë pësuar ulje? Përgjigjet mjeku Alimehmeti

Epidemiologu Ilir Alimehmeti ka folur për procesin e vaksinimit masiv, ku tha se ditët e fundit kemi një rënie të shifrave, pasi sipas tij...

“S’po kuptoj kush është lideri në opozitë”/ Rama i përgjigjet ftesës së Metës për debat publik

Kryeministri Edi Rama pas Lulzim Bashës ka refuzuar edhe ftesën e Presidentit Ilir Meta për debat publik. Rama madje ironizoi se këto kohë po...

Basha kopjon Ramën, poston video nga makina: Do të jem kryeministër i…

Mesazhet ndaj qytetarëve nga makina apo telefonatat me kandidatët janë një rutinë e kryeministrit Edi Rama, por që së fundi është kopjuar nga kreu...

“Do i pres dorën atij që vjedh vota”/ Rama për deklaratën e Metës: Ky nivel komunikimi kërkon psikiatër!

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur sot në mbrëmje deklaratave të forta që ka bërë Ilir Meta lidhur me zgjedhjet e ardhshme të 25...

Lajme të tjera

Web TV