Përndoqi dhe bëri veprime të turpshme me 2 vajza të mitura, arrestohet 80-vjeçari në Tiranë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 80 vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës pasi dyshohet se ka përndjekur dhe ka kryer veprime të turpshme para dy vajzave të mitura. Ngjraja ka ndodhur në zonën e njohur si “Rruga e Elbasanit”.

“Më datë 25.05.2021, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për shtetasin B. K., 80 vjeç, sepse në rrugën “Dervish Hima”, dyshohet se ka përndjekur dhe kryer veprime të turpshme me 2 shtetase të mitura”, njofton Policia.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme. Ky rast është i disati që ndodh brenda pak kohësh në Tiranë, ndërkohë që në gjithë vendin janë shënuar disa raste të forta abuzimi dhe përdhunimi, ndaj vajzave të mitura.


Të fundit

Përndoqi dhe bëri veprime të turpshme me 2 vajza të mitura, arrestohet 80-vjeçari në Tiranë

Një 80 vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës pasi dyshohet se ka përndjekur dhe ka kryer veprime të...

Ishte vrasje e planifikuar me detaje, Angjelin Stërkaj pranon ekzekutimin e Armando Beqirit në Islandë

Ekzekutimi i Armando Beqirit në Islandë ishte planifikuar me detaje dhe lëvizjet e tij u monitoruan natën kur ai u vra, sipas aktakuzës së...

“Shtëpia ruse” në mision në Kosovë

Ministri për Kthim dhe Komunitete në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq dhe deputeti nga Lista Serbe, Igor Simiq ishin të pranishëm gjatë arritjes së...

Neziri i bën gjyqin Amerikës te Ura e Milotit

Nga Frrok Çupi Rasimi, shoferi i autobusit Milot- Rrëshen, sa kalonte harqet e urës së famshme, ulte shpejtësinë dhe shpesh fikte motorin e asaj gërdalle...

Vendim që nuk përbën surprizë

Nga Plator Nesturi Procesi i hapur nga parlamenti shqiptar për shkarkimin e Presidentit Meta duket se po hyn në fazat e fundit të marrjes së...

Lajme të tjera

Web TV