Akuzat e Harryt dhe Meghan/ Mbretëresha Elizabeth humb durimin, gati t’i çojë në gjyq

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Mbretëresha Elizabeth duket se ka humbur durimin me nipin Harry dhe bashkëshorten e tij Meghan.

Përballë akuzave dhe sulmeve të nipit të saj Harry dhe Meghan Markle, sovrania është përpjekur gjithmonë të bëjë ‘një sy qorr’.

Tani, megjithatë, kufiri është tejkaluar dhe ajo tha mjaft.

Me sa duket një ekip avokatësh tashmë do të punonte për të ndaluar dukët e Sussex, pa përjashtuar që ne mund të shkojmë në gjykatë

Intervista me Oprah Winfrey sollën zbehjen e marrëdhënies me Mbretëreshën.

Supozohet se Sovrani urdhëroi ndihmësit e lartë të Pallatit Buckingham të planifikonin kundërsulmin, dhe ata tashmë kanë filluar të punojnë duke kontaktuar ekspertë për shpifjen dhe privatësinë.


Të fundit

Akuzat e Harryt dhe Meghan/ Mbretëresha Elizabeth humb durimin, gati t’i çojë në gjyq

Mbretëresha Elizabeth duket se ka humbur durimin me nipin Harry dhe bashkëshorten e tij Meghan. Përballë akuzave dhe sulmeve të...

Momente prekëse! Marinsat amerikanë mbajnë në krahë dhe u japin ujë fëmijëve afganë

Fotot e disa ushtarëve amerikanë duke mbajtur në krahë foshnje afgane janë bërë virale në të gjithë botën, duke prekur zemrat e të gjithëve....

Rrahu për vdekje bashkëjetuesen 18-vjeçare, ky është autori i shpallur në kërkim

Vrasja e 18-vjeçares në Kosovë dhe lënia e saj në dyert e spitalit të Ferizajt ka sjellë një reagim të fortë nga policia dhe...

“Mos e prek me dorë”/ Dalin pamjet e dhunës në Korçë, momenti kur fqinji përleshet me 30-vjeçaren

Një ngjarje e rëndë është regjistruar dy ditë më Parë në fshatin Tudas në njësinë administrative Lekas. Për motive banale shtetasi F.K rreth 60 vjeç...

Plas sherri në Korçë, një person plagos pronarin e një resorti (Emrat)

Sherr për pronën në Korçës! Një person plagos pronarin e resortit, arrestohet i riu. Mësohet se Anri Reli ka qëlluar me thikë Sotiraq Mishën....

Lajme të tjera

Web TV