Nëna hidhet nga kati i 19-të me dy fëmijët, humbin jetën të tre

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje horror ka ndodhur sot kryeqytetin e Rusisë, Moskë. Një nënë 34-vjeçare, e identifikuar si Olga Zharkova, është hedhur nga kati i 19-të i pallatit ku banonte, bashkë me dy djemtë e saj. Vogëlushët 3 vjeç dhe një muajsh kanë ndërruar jetë bashkë me nënën e tyre.

Mediat ndërkombëtare shkruajnë se Policia ka hapur një hetim vrasjeje për vdekjen e 34-vjeçares dhe vdekjen e dy fëmijëve të saj të vegjël. Dyshohet se Olga Zharkova ka vuajtur nga depresioni akut pas lindjes para se të vriste veten dhe fëmijët e saj, në rënien nga lartësia rreth 190 metra, thonë hetuesit.

Më herët Olga Zharkova ishte ankuar se burri i saj Dmitry, 35 vjeç, ishte larg shtëpisë për periudha të gjata gjatë detyrave të tij ushtarake.


Të fundit

Nëna hidhet nga kati i 19-të me dy fëmijët, humbin jetën të tre

Një ngjarje horror ka ndodhur sot kryeqytetin e Rusisë, Moskë. Një nënë 34-vjeçare, e identifikuar si Olga Zharkova, është...

Vidhte targat e makinave, arrestohet 40-vjeçari në Korçë (Detajet)

Policia e Korçës ka arrestuar një 40-vjeçar, pasi dyshohet të jetë autori i vjedhjes së targave të tre automjeteve. Në pranga ka rënë shtetasi Sh....

Do heqë dorë nga “Fundjavë Ndryshe”, Arbër Hajdari tregon planet për të ardhmen

Arbër Hajdari ka deklaruar së fundmi se mund të heqë dorë nga “Fundjavë Ndryshe”. I ftuar tek “Rudina”, Hajdari tha se në të ardhmen...

Ambasadorja Kim takon Ahmetajn: SHBA, serioze në luftën kundër korrupsionit

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim zhvilloi sot një takim me zv/kryeministrin Arben Ahmetaj. Përmes një postimi në Twitter, ambasadorja Kim shkruan se...

A do të ketë rritje pagash për policët? Ja çfarë thotë ministri Çuçi

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi njoftoi sot miratimin e vendimit për projektin e ri në Policinë e Shtetit, që lidhet me Policinë Rrugore me...

Lajme të tjera

Web TV