Burri tenton të vrasë gruan me levë hekuri, policia arreston 48-vjeçarin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Policia e Krujës ka vendosur në pranga një 48-vjeçar pasi akuzohet për dhunë në familje.

Shtetasi me inicialet A. E., banues në Larushkë të Krujës, ka tentuar të vrasë bashkëshorten me levë hekuri.

Por, policia është njoftuar për ngjarjen dhe ka ndërhyrë në kohë, duke parandaluar krimin brenda familjes.

Njoftimi i policisë: Parandalohet përshkallëzimi i dhunës në familje, arrestohet në flagrancë një 48-vjeçar.

Specialistët për hetimin e krimeve në Komisariatin e Policisë Krujë, menjëherë pas njoftimit të marrë për një shtetas që kërcënonte bashkëshorten me një levë hekuri, kanë ndërhyrë duke arrestuar në flagrancë shtetasin A. E., 48 vjeç, banues në Larushkë, Krujë, për veprën penale “Dhuna në familje”.

Të fundit

Vrasje makabre, nëna monstër mbyt djalin 10 vjeç autik

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Londër, ku një nënë 40 vjeçe ka vrarë fëmijën e saj autik. 40-vjeçarja...

Oriola Marashi i ‘vë flakën’ rrjetit/ Tërbon ndjekësit me fotot nga pishina

Oriola solli pak ditë më parë disa pamje, duke u relaksuar në pishinë. Së fundi, ajo ka qenë e angazhuar në sfilatë të brendit të...

Spitali i Fierit/ Banorët e truallit dhe “Ligjet” japin OK, gati të nisë ndërtimi

Komisioni i Ligjeve ka votuar këtë të hënë aktin normativ për shpronësimet, duke i hapur zyrtarisht rrugën ndërtimit të Spitalit të Fierit Në mbledhjen online...

Gjendet pa shenja jete në përrua një person në Devoll, Policia: Dyshohet të jetë emigrant i paligjshëm

  Një person është gjetur pa shenja jete nga banoërt e zonës në fshatin Grapsh të Devollit. Policia njofton se nuk janë konstatuar shenja dhune në...

E pabesueshme , 85 vjeçarja u deklarua e vdekur nga COVID-19, kthehet 10 ditë më vonë

Një grua 85-vjeçare spanjolle e cila besohej se kishte vdekur nga koronavirusi befasoi të afërmit e saj duke u kthyer në shtëpinë e saj...

Lajme të tjera

Web TV