Vret veten ylli televizionit Caroline Flack

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ka ndërruar jetë prezantuesja Caroline Flack, 40-vjeçe,  ajo do të dilte në gjyq më 4 mars për sulmin ndaj Lewis Burton, i cili në dhjetor e akuzoi atë se e goditi me një llambë por më pas ai u tërhoq nga kjo akuzë. Raportohet se ka kryer vetëvrasje në shtëpinë e saj në Londër. Kanë qenë të ndryshëm ata që kanë shkruar pë moderatoren, një ndër ta është edhe i dashuri i saj.

Ja si shprehet ai: “Zemra ime është thyer, kemi pasur diçka kaq të veçantë”, shkroi Burton në Instagram të dielën në mëngjes. “Unë jam aq i humbur, ndjej shumë dhimbje. Më ka marrë malli shumë për ty. E di që ju jeni ndjerë mirë me mua. Ju më thoshit gjithmonë ‘Unë nuk mendoj për asgjë tjetër kur jam me ju’ dhe nuk më lejohej të isha këtu kësaj here. Vazhdoja të pyesja dhe të pyesja”.

Për moderatoren ka shkruar edhe këngëtarja Rita Ora duke publikuar në Instagramin e saj.

“Caroline ishe një dritë e vërtetë për këdo që takove. Unë akoma mund të të dëgjoj të qesh tani, të gjithë e dinin se ishte qeshja jote! Unë ndjehesha e bukuar që të kisha shoqe. Shpresoj se vdekja jote nuk është e kotë dhe një mësim mësohet sot. Le t’i themi ndal poshtërimit publik, sharjes dhe ngacmimit nga media. Le të ndalojmë së synuari të rinjtë. Le të qëndrojmë së bashku dhe të përdorim mediat sociale më me përgjegjësi. Le të mendojmë para se të shkruajmë. Ju lutemi shikoni përreth për të parë se cili nga miqtë, familja juaj ka nevojë për mbështetje. Shumë dashuri për Caroline Flack dhe familjen dhe miqtë e saj gjatë këtyre momenteve tragjike”, ka shkruar  Rita Ora.

Lexo edhe :  Të djersitura e të rraskapitura, Marina dhe Luana duken kaq të lodhura, zbulohet arsyeja

 

Të fundit

Ndërron jetë profesori i Akademisë së FA, Xhaçka mesazh prekës: Punova me të për projektin që ai e kishte shumë përzemër!

Është ndarë nga jeta pedagogu i Akademisë së Forcave të Armatosura, Agim Sulaj. Lajmin e hidhur e jep ish-ministrja e...

‘Më mirë martohu e bëj fëmijë’/ Deklarata e Albi Nakos që ndezi rrjetin

Një 40-vjeçare ishte mes tyre që konkurroi këtë të diel në emisionin ‘Just Dance’ dhe ndërsa të gjithë duartrokitën për talentin, koreografi Albi Nako...

Skandal / I dha ilaçe të gabuara dy pacientëve me COVID, që më pas humbën jetën, mjeku në pranga

Një tjetër skandal në Itali, një mjek në spitalin e Brescias mësohet tu ketë dhënë qëllimisht ilaçe me efekt anestetik dhe bllokues neuromuskular pacientëve...

Sulmohet biznesmeni i njohur, autorët i lënë brenda mjetit një shufër hekuri dhe një mesazh në letër

Makina e në biznesmeni në Shkodër është shkatërruar gjatë natës së kaluar. Mësohet se mjeti tip “Tiguan”, me targë AA 289 OA, me ngjyrë...

Përgjimet e anti-mafias italiane/ Balla: Ato që janë përmendur me emër i keni në presidencë dhe miq të Lulzim Bashës

Kreu i PS-së, Taulant Balla u ndal të fliste për përgjimet e anti-mafias italiane. "Eurodeputeti që përmendet është mik i vjetër i Lulzim Bashës e...

Lajme të tjera

Web TV