E tmerrshme/ Përdhunohet një 19-vjeçare. Policia arreston 6 persona

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Policia ka arrestuar 6 persona të cilët akuzohen për përdhunimin e një 19-vjeçareje.

Operacioni i policisë ka ndodhur në Përmet dhe priten detaje të reja rreth ngjarjes nga policia.

Sipas policisë, dyshohet dy djem të moshave 17 dhe 18 vjeç nga Këlcyra dyshohen se kanë përdhunuar një 19-vjeçare në një lagje periferike të qytetit.

Vajza ka bërë denoncim mbrëmjen e djeshme ku ka thënë se 5 djem të tjerë e kanë ngacmuar seksualisht.

Deri më tani janë marrë në pyetje rreth 13 persona të cilët mund të kenë dijeni për ngjarjen.

Të fundit

Skandal / I dha ilaçe të gabuara dy pacientëve me COVID, që më pas humbën jetën, mjeku në pranga

Një tjetër skandal në Itali, një mjek në spitalin e Brescias mësohet tu ketë dhënë qëllimisht ilaçe me efekt...

Sulmohet biznesmeni i njohur, autorët i lënë brenda mjetit një shufër hekuri dhe një mesazh në letër

Makina e në biznesmeni në Shkodër është shkatërruar gjatë natës së kaluar. Mësohet se mjeti tip “Tiguan”, me targë AA 289 OA, me ngjyrë...

Përgjimet e anti-mafias italiane/ Balla: Ato që janë përmendur me emër i keni në presidencë dhe miq të Lulzim Bashës

Kreu i PS-së, Taulant Balla u ndal të fliste për përgjimet e anti-mafias italiane. "Eurodeputeti që përmendet është mik i vjetër i Lulzim Bashës e...

Kryemadhi mbledh LSI-në, prezantohet programi politik: Jemi kundër shpenzimeve të luksit

Teksa na ndajnë më pak se 90 ditë nga zgjedhjet parlamentare të 25 prillit, Lëvizja Socialiste për Integrim prezanton programin e saj politik. Fjalën hapëse...

Punë për të burgosurit, për të herë të parë “fasoneri me burra”

  Të burgosurit do të punësohen në fasoberi , është ky vendim i ardhur si pasojë e marrëveshjes së arritur mes Ministrisë së Drejtësisë  në...

Lajme të tjera

Web TV