Fjala Sport në “Fjala TV”, nga Katerina Tafa. E Enjte, 30 korrik 2020

113 563 lexime

77,510FansaPëlqeje

Të fundit

Morena ‘thumbon’ ish-të dashurit e saj: Më pëlqejnë mesazhet kur ju dëshironi…

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku di gjithmonë si të tërheq vëmendjen e mediave. Së fundmi Morena ka...

Policia shqiptare ndalon veteranin e UÇK-së, fletë-arresti në Interpol nga Serbia

Policia shqiptare ka ndaluar veteranin e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Murtez Kastratin, nga Lipjani. Lajmin e bëri të ditur kryetari i Veteranëve të Luftës...

Më thuaj çfarë sheh të të them si është karakteri jot

Ndonjëherë mënyra se si i shohim gjërat apo ngjarjet tregon shumë për karakterin e gjithsecilit. Prandaj këto teste në dukje zbavitëse dhe jo me...

Në cilën kafshë do të dëshironit të shndërroheshit? Zbuloni se çfarë fshihet në mendjen tuaj

Kafshët luajnë një rol të rëndësishëm si mbrojtës shpirtëror. Disa besojnë se ndihmojnë burrat dhe gratë të kuptojnë aftësinë e tyre për të krijuar...

Çmimi i arit arrin vlerë rekord

Çmimi për këtë metal me vlerë ka arritur nivelin më të lartë të të gjtiha kohërave. Arsyeja kryesore konsiderohet shqetësimi prej rënies ekonomike për...

Lajme të tjera

Web TV