Vajza e Kadaresë, Besiana me pushime në bregdetin e jugut (FOTO)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ambasadorja e Shqipërisë në OKB, Besiana Kadare duket se po shijon në maksimum pushimet në Shqipëri.

Ajo është aktive në rrjete sociale, ku ndan shpesh foto të vendeve ku shkon dhe peisazheve që sheh.

Në llogarinë e saj nuk mungojnë fotot e bukurisë së Shqipërisë, duke përmendur Qerretin, Dhërmiun, Rugovën, Durrësin.

“Ndonjëherë ju duhet vetëm një pushim në një plazh dhe një goditje deti me vitaminë…”, shkruan ajo krahas fotove të publikuara nga bregdeti i Dhërmiut. Ka.Li/fjala.al

Fotografia e Besiana Kadare

Fotografia e Besiana Kadare

Fotografia e Besiana Kadare

Të fundit

“Koha t’i japim fund luftës më të gjatë”/ Biden do të tërheqë trupat amerikane nga Afganistani

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, tha të mërkurën se Shtetet e Bashkuara do të fillojnë tërheqjen e...

“6 persona me shkopinj bejsbolli erdhën drejt meje”/ Zbardhet dëshmia e policit në Mamurras

Askush nuk i identifikon me emra të përveçëm të dyshuarit e familjes Fufi në Mamurras, tre prej të cilëve përfunduan në pranga për sulmin...

Manastirliu jep lajmin e mirë: Shqipëria siguron 50,000 vaksina “Sputnik V”

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka njoftuar sot se Shqipëria ka siguruar marrëveshjen për të marrë 50.000 vaksina Sputnik V të Rusisë. “Shqipëria siguron marrëveshjen...

Rama poston dy foto nga takimet elektorale të PS dhe PD: Pa koment

Kryeministri Edi Rama ka publikuar dy foto nga takimi elektoral i PS dhe PD në Dibër dhe Paskuqan të zhvilluar ditën e sotme. “Pa koment”,...

Shqipëria mbështet vendimin për tërheqjen e trupave nga Afganistani

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se sot ishte e pranishme në...

Lajme të tjera

Web TV