Inva Mula, Florent Boshnjaku dhe Genc Tukiçi, së shpejti një koncert në Prishtinë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari dhe autori i  këngëve Genc Tukiçi. Genc Tukiçi është pianist dhe kompozitor shqiptaro-francez dhe vjen nga një familje muzikantësh: babai i tij Ibrahim Tukiçi dhe vëllai David Tukiçi janë të njohur në Shqipëri dhe jo vetëm.

Përmes llogarisë së tij në rrjetin social facebook ka shkruar: Shumë shpejt një super koncert me Inva Mula, Florent Boshnjaku dhe Bend Klan Kosova në Klan arena në Prishtinë. Ru. Do/ Fjala

Të fundit

Problemet nga kushtet e motit/ Manastirliu nga Spitali i Traumës: Ekipet tona janë në gatishmëri

Kushtet atmosferike kanë sjellë problematika në të gjithë vendin tonë. Ministrja e Shëndetësisë duke folur nga Spitali i Traumës,...

Kim Kardashian dhe motrat e saj “ndezin” Instagramin, të brendshmet e tyre bënë vajzat të flasin me vete

Postimet e motrave Kardashian- Jenner dinë gjithmonë të marrin vëmëndjen e të gjithëve. Kështu ndodhi edhe me foton e fundit, ku nuk është vetëm një,...

Pamje rrëqethëse/ Traileri gjigand përplas makinat në autostradë, 6 të vdekur (Video)

Pamjet rrëqethëse të kapura në SHBA tregojnë aksidentin zinxhir që ka ndodhur në Teksas, ku si pasojë humbën jetën gjashtë persona dhe dhjetëra të...

Përsëri shpërthim i fuqishëm në Shëngjin, ushtria, policia e SHISH në terren

Në Shëngjin janë dëgjuar sërish dy shpërthime të fuqishme. Askush nuk e di se çfarë i shkakton apo se nga vijnë. Shpërthimet kanë ndodhur 20...

Ish-Presidenti Trump shpallet i pafajshëm

Senati amerikan votoi të shtunën për ta shpallur të pafajshëm ish-Presidentin Donald Trump nën akuzën për nxitje rebelimi të ngritur nga Dhoma e Përfaqësuesve. Senati...

Lajme të tjera

Web TV