VIDEO EDITORIAL NGA ISMAIL KADARE / “PROFESORËT NUK PËRGJIGJEN”

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Plagosje me armë zjarri në Fier, shpallet në kërkim autori

Një 44-vjeçar është plagosur me armë zjarri për motive ende të paqarta, ndërsa është shpallur në kërkim autori. Ngjarja...

Kartolina që mbërriti në destinacionin e duhur pas 60 vitesh

Ishte viti 2003,  kur një kuti me kartolina të vjetra tërhoqi vëmendjen e Leora Krygier.Ajo kaloi një orë duke kontrolluar kutinë më kartolina dhe...

Pas buzëve dhe hundës, Ana e Për’puthen vendos të bëjë tjetër ndërhyrje estetike

Bukuroshja, e cila u bë e famshme nga Për’puthen, Ana Kauri ka vendosur të bëjë një tjetër ndërhyrje estetike pas buzëve dhe hundës. Lajmin...

Vijon beteja Rama-Meta/ Kryeministri zbulon çfarë i tha Presidenti

Nga Skrapari, kryeministri Edi Rama, ka treguar se kur ndodhi krisja e madhe me Presidentin Ilir Meta. Rama theksoi, se Meta i ka thënë se...

Lufta ndaj Covid/ Mjeku Tritan Kalo bën thirrjen e fortë: Njerëzit nuk duhet ta harrojnë kurrë që…

Mjeku Tritan Kalo gjatë takimit me ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka përcjellë një mesazh për qytetarët. Kalo thotë se kujdesi ndaj vetvetes është më...

Lajme të tjera

Web TV