Si i pritën Krishtlindjet motrat Vjollca

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Motrat Vjollca, Marina dhe Luana kanë uruar Krishtlindjet me një fotografi të ëmbël.

Motrat e famshme kanë pozuar së bashku me të ëmën e tyre pranë pemës dhe dhuratave të shumta.

Ajo që bie në sy gjithashtu është dhe se të trija janë veshur me të kuqe ndërsa kanë dhuruar një buzëqeshje të ngrohtë përpara kamerës.

Luana e Marina shprehen se pranë tyre mungojnë 6 vajzat e tjera të familjes, motrat e tyre të mëdha si edhe dy mbesat.

Gëzuar Krishtlindjen nga VJOLLCAT! (Na mungojnë 6 femrat e tjera të familjes)”, ka shkruar Luana.


Të fundit

Florian Marku mund Max Prodan dhe shpallet kampion

Florian Marku ka dominuar sfidën përballë boksierit kundërshtar Max Prodan duke marrë një fitore të merituar. Në stadiumin e Tottenham...

Rama kërkoi njohjen e Kosovës në Asamblenë e OKB-së, reagon kryeministrja serbe

Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiç i është përgjigjur deklaratës së kryeministrit Edi Rama gjatë Asamblesë së OKB-së ku iu kërkoi 193 vendeve pjesëmarrëse që...

Rrëfehet Nevina Shtylla, tregon kritikën që i bën shpesh i dashuri

Nevina Shtylla ka qenë e ftuar në “Goca dhe Gra” në Top Channel. Ajo ka folur për rubrikën e saj më të re në E...

Demian Smith takon koordinatorët e Këndeve Amerikane në Shqipëri: Po sjellin kulturën e SHBA-së

Demian Smith është takuar me koordinatorët dhe partnerët vendas të Këndeve Amerikane në Shqipëri. Lajmin e ka bërë të ditur Ambasada Amerikane në Shqipëri...

Mbërrijnë edhe 259 afganë të tjerë në vendin tonë, Xhaçka: Tani kanë një strehë të sigurt

Në vendin tonë kanë mbërritur sot edhe 259 afganë të tjerë. Ata kanë ardhur nga Mazari Al Sharif. Ndërsa gjithsej në vendin tonë kanë...

Lajme të tjera

Web TV