Bleona nuk njeh kufi, ekspozon sërish gjoksin në veshje transparente (FOTO)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Bleona Qereti është një nga personazhet që dhe pse nuk jeton në Shqipëri e tërheq gjithmonë vëmendjen e mediave rozë shqiptare. Së fundmi pasi zbuloi se bëri vaksinën anti-Covid, ajo është rikthyer me postimet provokuese në rrjetet sociale.

Ditën e djeshme, Bleona postoi në “Instagram”, një foto ku shfaqej e veshur e gjitha me të zeza dhe padyshim vëmendjen e tërhoqi këmisha e saj transparente, që zbulonte gjoksin e saj.

Bleona kishte zgjedhur që veshjen e saj ta kombinonte me një rrip të madh, i cili i theksonte akoma më shumë belin e hollë. Nga ana tjetër, këngëtarja kishte bërë një make-up të lehtë që i theksonte tiparet dhe flokët i kishte lënë lëshuar./r.g/fjala.al

Të fundit

Qeni antidrogë hero/ Zbulon sasinë marramendëse të kokainës

Policia e Ekuadorit sekuestroi 1,3 ton kokainë, të fshehur në një kontejner të destinuar për në Estoni, njoftoi sot...

Ulet numri i rasteve të reja, shënohen 7 viktima nga Covid-19

Ministria e Shëndetësisë bënë me dije se gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë shënuar 474 raste të reja dhe 7 viktima. Njoftimi...

Habit këngëtari: Do puthesha me Ledrin dhe do doja një skenë erotike me…

Këngëtari i njohur Genc Salihu i ftuar mbrëmjen e kaluar në emisionin ‘Shiko kush luan’ ka habitur të gjithë me përgjigjet që ka dhënë....

Ndodh mrekullia/ Foshnja i mbijeton transplantit të mëlçisë dhe Covid-19

Një mrekulli ka ndodhur me Kasen Donerlson , të voglin 1 vjeçar i cili arriti ti mbijetojë sëmundjes të mëlçisë dhe Covid-19. Kur ishte vëtëm...

Kosovë/ Sërish viktima dhe shumë raste të reja me Covid-19

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), njoftoi sot se gjatë 24 orëve të fundit 5  persona të infaktuar me COVID-19 kanë vdekur...

Lajme të tjera

Web TV