Tik Tok-u i merr jetën 18-vjeçarit/ Po pozonte për aplikacionin, dalin detaje të reja

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pakistan, ku një i ri ka humbur jetën teksa ishte duke bërë një video për TikTok.

Mediat e huaja bëjnë me dije se Hamza Naveed, 18 vjeç ishte duke ecur tek shinat, duke zhvilluar një video për TikTok kur e përplasi treni për vdekje. Aksidenti ndodhi të Premten në lagjen Shah, pranë kryeqytetit Islamabad.

“Treni në lëvizje e goditi atë ndërsa ai po pozonte për një video dhe po ecte në binarin hekurudhor,” tha policia.

Nuk është hera e parë që regjistrohet një ngjarje e tillë e rëndë, shumë të rinjë kanë humbur jetën teksa të fokusuar tek videot janë përballur me aksidente që u kanë marrë jetën.

Të fundit

“Pse unë?”, 26-vjeçarja që lufton me kancerin prej 3 vitesh

Për muaj me radhë, siç duhet të ishte, fjala Coronavirus ka qenë e kudondodhur, ajo ka përfshirë vëmendjen e...

Rama inspekton punimet në Tepelenë: Kalaja e Ali Pashës do të dalë në dritë

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar punimet dhe investimet e bëra në Tepelenë dhe në kalanë e Ali Pashës që sipas tij po del më...

Kryeministri Rama mesazh për ndarjen nga jeta të mikut të tij: Nuk e besoj dot që Ben Fagu s’është më!

Ditën e sotme është ndarë nga jeta në moshën 65-vjeçare, pas një sëmundje të rëndë ish-basketbollisti Arben Fagu. Arben Fagu e filloi karrierën e tij...

Pas sulmeve, Albin Kurti dhe Vjosa Osmani priten me pica, habit kreu i Vetëvendosjes me veprimin

Albin Kurti dhe Vjosa Osmani priten me pica, lideri i Vetëvendosjes nuk heziton… Një skenë mjaft popullore është krijuar në Obiliq të Kosovës. Qytetarët gjatë...

E frikshme/ Ekspertët: Një sëmundje e rrallë po shfaqet pas Covid-it, prek kryesisht fëmijët

Deri në 100 fëmijë në javë në Mbretërinë e Bashkuar po shtrohen në spital me një sëmundje të rrallë që mund të shfaqet disa...

Lajme të tjera

Web TV