Nusret e pëson keq pas videos së bujshme ku shfaqeshin pjesët intime

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Shefi i famshëm turk, Nusret Gökçe, është gjithmonë në qendër të medieve. Së fundmi, prokuroria turke ka nisur hetimet ndaj tij, pasi një ankese të bërë nga një ndjekës i Nusret në Instagram.

Gjithçka nisi kur ky i fundit postoi në rrjetin social një video, në të cilën shfaqeshin pjesët intime.

Ndjekësi shfaqi shqetësimin e tij duke e cilësuar si prishje të moralit të njerëzve, pasi shefi i njohur ka plot 33 milionë ‘followers”.

Tashmë, sipas mediave turke, pritet që prokuroria të marrë një vendim lidhur me Nusret.

Të fundit

“Foto e ditës”/ Balla kosit barin, ndihmon zonjën e shtëpisë në Mollas të Cërrikut

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka publikuar një foto të veçantë në rrjetin social facebook,...

Tronditëse/ Kishte fluturuar nga Tirana, 22-vjeçarja shqiptare rezulton e infektuar me mutacionin britanik të Covid-19

Një gazetë gjermane shkruan se një vajzë 22-vjeçare që u kthye nga Shqipëria, dhe shfaqi simptoma të lehta të mutacionit britanik të koronavirusit është...

31 vjetori i aksionit të pajtimit të gjaqeve/ Balla kujton profesorin e Universitetit të Prishtinës, Anton Çeta

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Taulant Balla ka kujtuar 31 vjetorin e nisjes së aksionit të faljes së gjaqeve, me në krye profesorin...

Ramës i japin papuçe të kuqe në Shijak/ Batuta e kryeministrit: Thonë na fal se s’kemi…

  Kryeministri Rama ka qenë paraditen e sotme në Shijak, ku ka inspektuar nga afër shtëpitë dhe shkollat e rindërtuara në kuadër të projektit të...

“Hidhej leku letër“/ Habit këngëtari i tallavasë: Kam fituar 100 milionë vetëm për një mbrëmje në Laç

Këngëtari i tallavasë, Rati është rikthyer në tregun muzikor me një baladë pas 15 vitesh. I ftuar në një studio televizive gjatë mëngjesit të sotëm, Rati...

Lajme të tjera

Web TV