Afërdita Dreshaj dedikim emocional për bashkëshortin, hokeistin çek/ Urim kaq emocionues

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj, prej më shumë se dy vitesh është e martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Çifti së shpejti do bëhen prindër për herë të parë, ndërsa në rrjete sociale dedikimet ndaj bashkëshortit nuk mungojnë nga artistja shqiptare.

Ajo së fundmi ka uruar bashkëshortin për ditëlindje dhe me këtë rast ka përzgjedhur disa fotografi të përbashkëta, shoqëruar me fjalët më të ndjera.

“Nëse do të kisha 100 jetë, sërish do të zgjidhja ty. Urimë ditëlindjen pë dashurinë e jetës time. Shoku im më i mirë. Ai që më bën të buzëqesh gjithmonë”.

“Le të festojmë për ty, për dashurinë tonë dhe për më të mirën që po vjen. Mezi po pres që të ju shikoj juve si baba. Urime ditëlindjen dashuria e jetës time”, ka shkruar ajo.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Të fundit

Të shtëna me armë zjarri në Elbasan, detajet e para

Të shtëna me armë dyshohet të jenë regjistruar në Elbasan. Mësohet se të shtënat janë dëgjuar në lagjen Brigada...

E trishtë/ Tjetër humbje nga bluzat e bardha, Covid-19 i merr jetën mjekut të njohur

Koronavirusi ka marrë një tjetër jetë nga radhët e “bluzave të bardha” në Shqipëri. Spitali Bashkiak "Dr. Stefan Gjoni " Krujë bën me dije se...

Kampionati Kombëtar zbret në fushën e blertë, luhen 7 takime në Superiore dhe në Të Parën

Luhen dy të parat e javës së 27-të të Superiores dhe 5 takime të Kategorisë së Parë. Kampionati Kombëtar i Futbollit ka luajtur të...

Doni t’i harroni kujtimet e këqija? Këto 4 teknika do t’ju ndihmojnë shumë

Shumica prej nesh kanë mendime në kokë që nuk i largojnë dot nga mendja sado që përpiqen. Si t’ia bëni në këtë rast? Në...

Festivali i çmendur i prillit/ Mijëra skiatorë me të brendshme, rrëshkasin në paradën ruse të rrëpirës

Qindra entuziastë të sportit kanë marrë pjesë edhe sivjet në paradën skiatore në bikini ose të brendshme, të kthyer tashme në festivalin alpin në...

Lajme të tjera

Web TV