“Babai na kërcënonte se do na vriste”/ Antonela rrëfehet e përlotur: Na ka nxjerrë nga shtëpia

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

E kemi parë gjithmonë si një vajzë të fortë dhe pa komplekse Antonelën në “PërPuthen”, por duket se atë e kanë bërë më të fortë pikërisht ato që ka kaluar në jetë.

Antonela shpërthen në lot dhe bën rrëfimin tronditës:

Në “PërPuthen” Prime, pasi situata agravoi në studio dhe të gjithë filluan të bërtisnin, Antonela shpërtheu në të qara duke thënë se nuk i duronte dot të bërtiturat.

Sot ajo ka sqaruar se ajo skenë i kishte sjellë në kujtesë disa situata që ka përjetuar në familje, Antonela rrëfeu se babai i saj dhunonte të ëmën dhe se u detyruan të iknin në Itali, pasi ai i kërcënonte se do t’i vriste.

“U preka se mu kujtuan disa situata që kam kaluar unë në familje. Mu kujtua babi që nuk jeton më, atë rrëmujën që na bënte në shtëpi gjithmonë, mua familjes mamit dhe mundohem të jem e qeshur sepse nuk dua t’i kujtoj ato gjëra, situata këtu më kujtonte atë, kur ishim të gjithë duke bërtitur dhe e humba. Më kujtohen shumë skena, sa herë ka rrahur nënën. Më kujtohet natën e fundit kur na ka nxjerrë nga shtëpia. Kemi shkuar në Itali sepse ai na kërcënonte se donte të na vriste. Kemi shkuar atje vetëm me një veshje në trup. Kishim një vit në Itali, kur dikush më shkruan në Facebook ngushëllime për babain. Ai kishte vdekur. Unë e kam parë babain gati duke e mbytur nënën dhe unë nuk mund të bëja dot gjë”, tha ajo.

Të fundit

“Babai na kërcënonte se do na vriste”/ Antonela rrëfehet e përlotur: Na ka nxjerrë nga shtëpia

E kemi parë gjithmonë si një vajzë të fortë dhe pa komplekse Antonelën në “PërPuthen”, por duket se atë...

E rëndë/ 11-vjeçari ndërron jetë nga i ftohti

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Teksas të SHBA-ve. BBC shkruan se një djalë 11-vjeç ka vdekur nga i ftohti që ka pllakosur...

Marjana Kondi feston ditëlindjen, kryeministri i bën dhuratën simbolike (Foto)

Ditën e sotme, aktorja e mirënjohur Marjana Kondi feston 60-vjetorin e lindjes. Ajo ka marrë urime dhe dhurata të shumta, por ajo që i...

Rakacolli për vdekjen nga Covid të 17-vjeçarit dhe nënës shtatzënë: As ata e as mjekët nuk ia dolën, shpëtuam foshnjen 

Ajo tha se fatkeqësisht as mjekët, por dhe as ata vetë nuk ia dolën ta mposhtnin virusin, teksa thotë se sistemi shëndetësor është i...

Vëzhgimi i GADC: Rindërtimi, 40% e të anketuarëve shprehen se ka pasur vonesa gjatë procesit

• Rindërtimi, vëzhgimi i shoqërisë civile (GADC): 95.8% e familjeve në Sukth dhe Katundi Ri nuk kanë mundur të përdorin aplikacionin “Shtëpia ime”, por...

Lajme të tjera

Web TV