“Haja pica me orë të tëra”/ Aktorja e famshme rrëfen betejën me depresionin: Provova terapinë, nuk funksionoi

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Aktorja e njohur Priyanka Chopra ka rrëfyer momentin e vështirë të jetës kur humbi babain e saj në moshën 64-vjeçare pas një beteje të gjatë me kancerin.

Aktorja pranoi se as terapia nuk funksionoi për të asokohe (në vitin 2013) dhe se u detyrua që ta shtynte veten drejt gjetjes së dritës në fund të tunelit.

“Kështu ndihesha, më dukej sikur frika kishte ngelur aty. Provova terapinë, nuk funksionoi për mua atë kohë. Nuk mendoja se ilaçet ishin një mundësi.

Nuk e di si nisi, thjesht mbaj mend që ndihesha keq për veten time. Ulesha në divan, shikoja televizor dhe haja pica për orë të tëra. Ndihesha si njeri i pangopur, nuk ndihesha mirë për veten time. Filloi thjesht duke nxjerrë qenin për shëtitje, nisi kështu, hajde dalim dhe marrin ajër të pastër. Pastaj fillova ta kuptoja se kjo po më bënte të buzëqeshja pak. Fillova të mos përsërisja rutinën. Më pas pak nga pak nisa të takoja miqtë, ju përgjigjesha njerëzve që donin të më njihnin”, rrëfeu Chopra për revistën Hello!

Të fundit

“Haja pica me orë të tëra”/ Aktorja e famshme rrëfen betejën me depresionin: Provova terapinë, nuk funksionoi

Aktorja e njohur Priyanka Chopra ka rrëfyer momentin e vështirë të jetës kur humbi babain e saj në moshën...

“Të shmangim katastrofën e mundshme klimatike”/ Çudit Bill Gates: Vendet e pasura duhet të hanë vetëm mish sintetik

Miliarderi Bill Gates, ka sugjeruar që njerëzit të konsumojnë mish viçi sintetik. Ai thotë se konsumimi i këtij mishi shmang një katastrofë të mundshme...

“Pu to kseris”, zbuloni arsyen pse ky shqiptar është bërë i famshëm në Greqi (VIDEO)

Një intervistë që u bë e famshme disa kohë më parë në vendin tonë, për shkak të përgjigjes qesharake të protagonistit, tashmë ka marrë...

“Babai na kërcënonte se do na vriste”/ Antonela rrëfehet e përlotur: Na ka nxjerrë nga shtëpia

E kemi parë gjithmonë si një vajzë të fortë dhe pa komplekse Antonelën në “PërPuthen”, por duket se atë e kanë bërë më të...

E rëndë/ 11-vjeçari ndërron jetë nga i ftohti

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Teksas të SHBA-ve. BBC shkruan se një djalë 11-vjeç ka vdekur nga i ftohti që ka pllakosur...

Lajme të tjera

Web TV