“Çfarë keni që më ndiqni gjithë rrugës”, 40-vjeçarja ulëret si e tërbuar në rrugë, në fund ikën e turpëruar

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një grua rreth 40 vjeç doli nga makina e saj për t’i bërtitur dy të rinjve që mendonte se po e ndiqnin.

Ajo iu afrua xhamit të makinës së djemve duke I kërcënuar se do telefononte policinë, teksa bërtiste: “

Çfarë keni që më ndiqni gjithë rrugës, i bie borisë dhe ma bëni me drita nga pas?”

Dy të rinjtë tentonin t’i shpjegonin se si qëndronte çështja dhe i treguan se kishte hequr tubin e pompës së karburantit duke e tërhequr zvarrë.

E turpëruar, gruaja u largua menjëherë duke futur shpejt e shpejt në makinë tubin e pompës së karburantit që kishte shqyer disa kilometra më tej.

 

Të fundit

Përmbyset anija nga moti i keq, humbin jetën 6 persona dhe zhduken disa të tjerë

Gjashtë persona ndërruan jetë dhe 12 të tjerë janë zhdukur pasi një anije tregtare u përmbys disa milje në...

Gjendet i vdekur një 54-vjeçar në Tiranë

Një 54-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë, pasi është përplasur nga një automjet. Ngjarja e rëndë ka ndodhur dje në rrugën Tiranë-Ndroq, në...

Ngjarja në Mamurras/ Sherri ndodhi pasi policët tentuan të kontrollojnë një lokal

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka dhënë detaje për ngjarjen e ndodhur një ditë më parë në Mamurras, ku mbetën të plagosur...

Bllokimi i kanalit të Suezit, Egjipti kërkon dëmshpërblimin marramendës

Egjipti po kërkon 900 milionë dollarë dëmshpërblim pas bllokimit të Kanalit të Suezit në fund të muajit mars dhe anija kontejner që e shkaktoi...

Plagosi 2 kolegët dhe një qytetar, arrestohet oficeri i patrullës në Mamurras

Vihet në pranga autori i plagosjes së dy efektivëve të policisë një ditë më parë në Mamurras. Sipas ‘abcnews’, policia ka arrestuar David Madani...

Lajme të tjera

Web TV