Prindër për herë të dytë/ Me foto nga spitali Elita dhe Gjiko zbulojnë emrin e veçantë të vajzës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Çifti i njohur, Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë prindër për herë të dytë. Moderatorja ka sjellë në jetë ditën e djeshme një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin e veçantë shqiptar, Bota.

Ka qenë vetë Elita që ka publikuar disa foto në rrjetin social Instagram, ku shfaqet me vogëlushen në Prishtinë.

Vihet re që nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë, teksa i shoqëron babai Gjiko.

“Familja jonë u kompletua.
Dje mbërriti mes nesh engjëlli jonë i vogël Bota Gjikolli / 03.03.2021 /
Nje falenderim të vecante për @spitaliamerikanprishtine , Dr. @goksugoc Goč dhe të gjithë stafin që u përkujdesën për ne. Mirënjohese pa fund per shërbimet e ofruara!”,

Të fundit

Rama uron Vjosa Osmanin: Garanton qëndrueshmëri për t’u fokusuar tek puna për programin qeverisës

Kryeministri Edi Rama ka përshëndetur zgjedhjen e Vjosa Osmanit si presidente e Kosovës. Rama thotë se zgjedhja e Presidentes së...

“100 ditë, 100 arritje”/ Kryeministri Rama: S’ka kohë për pushim

Kryeministri Edi Rama përmes një “Instastory” ka publikuar një ndër 100 arritjet e qeverisë gjatë mandatit të dytë. Teksa na ndajnë 20 nga zgjedhjet parlamentare...

Lajme të tjera

Web TV