U futën me sëpatë në bordello dhe përdhunuan prostitutat, kapen tre të rinjtë (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Tre të rinj që kërcënuan dy punëtore seksi me sëpatë para se t’i përdhunonin dhe plaçkitnin janë burgosur me 33 vjet.

Edmilson Caimanque, 23 vjeç, David Fonseca, 27 vjeç, së bashku me Adilson Mendes-Namdja-Uare, 23 vjeç dhe një burrë të katërt të paidentifikuar u paraqitën si klientë përpara se të futeshin në bordellon në veri-lindje të Londrës.

Njëri prej tyre kishte punuar si roje sigurie për bordellon, kështu që ai i dinte vendet e kamerave të sigurisë dhe një sëpatë e cila mbahej e fshehur për raste urgjente.

Të armatosur me sëpatë dhe një thikë ata vendosën qese plastike mbi kokat e viktimave dhe i lidhën në shtretërit e tyre.

Fonseca, Caimanque dhe roja i panjohur i sigurisë përdhunuan viktimat e tmerruara në shtretërit e tyre para se të kërkonin më shumë para prej tyre.

Megjithatë ata u identifikuan dhe u kapën shpejt nga policia.

Të fundit

U futën me sëpatë në bordello dhe përdhunuan prostitutat, kapen tre të rinjtë (Foto)

Tre të rinj që kërcënuan dy punëtore seksi me sëpatë para se t’i përdhunonin dhe plaçkitnin janë burgosur me...

Çifti i parashutistëve përfundon në spital pasi tentuan ‘ta bënin’ në ajër (fotot)

Një çift parashutistësh që kërkonin emocione të reja duke tentuar të kryenin marrëdhënie intime gjatë rënies në ajër, kanë treguar së fundmi sesi u...

Seria A/ Fitojnë Juventus dhe Inter, zikaltërit vazhdojnë rrugën drejt titullit kampion

Interi ka arkëtuar pikë të plota përballë Sassuolos (2-1) në Giuseppe Meazza, në ndeshjen e vlefshme për kampionatin italian duke vazhduar rrugëtimin drejt titullit...

Rama thirrje kontrollorëve të Rinasit: Kush nuk kthehet nesër në punë, s’ka më vend në Albcontrol

Kryeministri Edi Rama i ka bërë thirrje kontrollorëve të trakut ajror që të ndahen nga organizatorët e grevës që i futën në këtë lojë...

Pamje të rënda nga aksidenti në Tiranë/ I riu i shtrirë në tokë dhe i gjakosur (Video)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kavajës në kryeqytet, ku kanë mbetur të plagosur një djalë dhe një vajzë, identiteti i...

Lajme të tjera

Web TV