Habit Zlatan Ibrahimoviç/ Do të jetë pjesë e një filmi, ja cili është roli i tij

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Zlatan Ibrahimovic vazhdon të na habisë. Përveç se futbollist i mirë, zotërues i rripit të zi në Taekwondo, një sipërmarrësh veshjes me markën e tij, një showman prezantues në Sanremo ndërsa tani do ta shikojmë edhe si aktor. Zlatan Ibrahimoviç është unik brenda dhe jashtë fushe dhe këtë e tregon sipërmarrja e tij e fundit ku do të jetë pjesë e filmit të famshëm Asterix e Obelix, një realizim i ri francez dhe me kasë të shkëlqyer aktorësh shto këtu edhe një futbollist si ai suedez.

Flitej prej kohësh për një pjesëmarrje të 39-vjeçarit në botën kinematografike si protagonist dhe tani më në fund u zyrtarizua roli i tij si Antivirus në filmin më të ri me regjisor, Guillaume Canet.

Filmi i famshëm humoristik do të ketë një pjesmarrje elitare nga kinematografia franceze dhe emra si Marion Cotillard, Vincent Cassel, këngëtarja Angele, reperi Orelsan do të shoqërohen edhe nga lojtari suedez me një personazh të quajtur “Antivirus” siç e njoftoi vet edhe në Instagram.

 


Të fundit

Brenda tuneleve të vdekjes së Hamasit, nga ku bëhen kontrabanda e armëve dhe sulmet ndaj Izraelit (Foto)

Në një luftë të pabarabartë për shkak të kapaciteteve të ndryshme të armatimit, militantët palestinezë janë përpjekur të gjejnë...

E rëndë/ 17-vjeçarja vritet me thikë nga një 15-vjeçar, konflikti nisi në rrjetet sociale

Një vajzë 17-vjeçare humbi jetën, pasi u godit me thikë dje në Ivry-sur-Seine, një zonë në jug të Parisit. Raportohet se autor i dyshuar...

“300 euro për person”/ 21-vjeçari nga Bangladeshi arrestohet në Kakavijë

Një 21-vjeçar nga Bangladeshi është arrestuar nga policia nga afërsi të Kakavijës, pasi u kap se po ndihmonte për kalimin kufitar 7 emigrantë të...

Kryeministri Rama publikon videon: Ja pamjet e terminalit të ri në Korçë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot pamjet nga terminali i ri i autobusëve dhe taksive në Korçë. Teksa ka postuar videon në fjalë, kreu i...

A e vranë shqiptarët nënën 20-vjeçare? Mediat britanike artikull plot urrejtje: Njihen për lidhjet me krimin

I veshur me një kostum të zi dhe me vajzën në krahë, 33-vjeçari Charalambos Anagnostopoulos i ka dhënë lamtumirën e fundit 20-vjeçares me origjinë...

Lajme të tjera

Web TV