Deklarata e Xhelal Mziut/ Kreshnik Spahiu: “Agimi i Artë” s’bëri asgjë më shumë në Greqi sesa PD në Shqipëri

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kreshnik Spahiu ka reaguar për video skandalin e PD-së, në të cilën Xhelal Mziu premton vrasje të tjera.

“Ju thashë dje që po armatoset veriu që të çlirojë Tironën, po nuk më besuat. Shikojeni ç’po ndodh në këtë moment. “Agimi i Artë” s’bëri asgjë më shumë Greqi sesa PD në Shqipëri, por e nxorrën jashtë ligji”, shkruan ai.


Të fundit

Ja kush është deputeti që pritet të zëvendësojë Bashkim Finon në parlament. Çdo të ndodhë me Tom Doshin?

Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi do të mbajë një mbledhje pas pak, ku ndër të tjera në rendin...

Kërkoi masë më të butë sigurie, Gjykata merr vendimin për sanitaren Tire Alldervishin

Gjykata Penale e Tiranës ka rrëzuar kërkesën e Tire Alldervishit për zëvendësim të masës së sigurisë nga arrest ne burg në një masë më...

E pyesin sa e ka natën, Enca: Blihem vetëm me një…

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, kohët e fundit është shfaqur shumë aktive në mediat sociale. Ajo preferon të komunikojë shpesh me ndjekësit e saj në mediat...

“E mban veten si perëndimor, por nuk bëri asnjë akt të tillë!”/ Harxhi sfidon Bashën: Zgjidh arenën për përballjen publike

Kandidatja për kreun e PD Edith Harxhi tha se Lulzim Basha ka marrë peng partinë dhe e gjithë administrate punon vetëm për të. Ajo...

U kapën me 365 kg drogë/ Ja kush janë shqiptarët e arrestuar në Itali, pjesë e grupit kriminal (Emrat)

Janë zbardhur emrat e shqiptarëve të cilët u arrestuan në kudër të operacionit “Cororito” në Itali, ku u shkatërruan dy grupe kriminale. Në pranga ranë...

Lajme të tjera

Web TV