Gjendet i mbytur një 56-vjeçar në Porto Romano, peshkatarët pikasin trupin e pajetë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Mero Baze zbulon: Kryetari i ardhshëm i PD, nuk po kandidon më 13 qershor

Nga Mero Baze Të katër kandidatët në garë për Partinë Demokratike, janë të barabartë në dashurinë e tyre për Sali...

Mes tyre një vajzë dhe një djalë shqiptar, shkatërrohet grupi i tmerrshëm i hajdutëve në Greqi (EMRAT)

Policia greke ka shkatërruar një grup prej 14 personash të cilët akuzohet se bënin kërdi me vjedhje të makinave “Smart” dhe shitjen e lëndëve...

Ky është personi që u qëllua me armë në Vlorë (Emri)

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur këtë mbrëmje në Vlorë. Mësohet se plagosja ka ndodhur pranë Lungomares. Nga të dhënat e para, “BalkanWeb” raporton se...

Kërcet arma në Vlorë, plagosje në mes të qytetit (Detaje)

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur këtë mbrëmje në Vlorë. “BalkanWeb”  raporton se plagosja ka ndodhur pranë Lungomares. Vijon…

“JO, do të thotë JO”!/ Ambasadorja Yuri Kim reagon për përdhunimin e 15-vjeçares në Mirditë: Të dënohen autorët!

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim, ka reaguar për ngjarjen e bujshme të përdhunimit të 15-vjeçares në një fshat të Mirditës, duke dënuar...

Lajme të tjera

Web TV