Pamje të rënda/ Greqia tronditet sërish, boksieri ekzekutohet nga vrasës me pagesë (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Greqia është tronditur sërish nga një ngjarje e rëndë. Mbrëmjen e kaluar, mediat vendase shkruajnë se është ekzekutuar me armë zjarri një 58-vjeçar.

Bëhet e ditur se ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e vota, në Metamorfosi, ku persona të panjohur kanë qëlluar 58-vjeçarin jashtë një “Fast Food”-i. Viktima ka qenë jashtë dyqanit, kur autorët, të cilët dyshohen vrasës me pagesë, i janë afruar me një motor, me skafandra, ku njëri ka qenë i bardhë dhe tjetri i zi.

Gjithashtu mediat greke kanë publikuar dhe pamje të rënda nga vendngjarja, ku viktima shihet i shtrirë në tokë, ndërsa forca të shuma policie dhe një skuadër e krimeve kanë mbërritur te vendi i krimit, duke rrethuar zonën.

Kujtojmë se pak ditë më parë, Greqia u trondit nga ngjarja shokuse ku grabitësit vranë mizorisht 20-vjeçaren Caroline Crouch, i dhunuan e lidhën bashkëshortin, ndërsa nuk prekën foshnjën e tyre 11-muajshe.


Të fundit


Rikthehen reshjet dhe rriten temperaturat, parashikimi i motit për sot

Sipas MeteoAlb: Bregdeti dhe zona e ulët do të paraqiten me kthjellime, por vranësira të lehta do ketë zona malore deri pasdite, kur vranësirat...

Horoskopi ditor, 17 qershor 2021

Dashi Uleni pak ritmin në punë. Edhe nëse të tjerët synojnë të dalin para jush, duhet të mendoni më shumë për veten tuaj. Ndoshta është...

Italia mposht Zvicrën bindshëm dhe kualifikohet në fazën tjetër

Italia tregon supremacinë edhe ndaj Zvicrës. Ashtu si ndaj Turqisë, azzurët fitojnë 3-0 dhe kualifikohen për në fazën tjetër të Euro 2020. Për më...

“Më fal, po ti kush je”/ Roja i sigurisë nuk njeh Cristiano Ronaldo-n në stadium, i kërkon ID

Cristiano Ronaldo është gjithnjë e më shumë në qendër të vëmendjes. Dhe kështu e ka nisur edhe Kampionatin Europian. Jo vetëm për dy golëshin e...

Lajme të tjera

Web TV