test

Rey Manaj shkëlqen me Barcelona B, sulmuesi kuqezi realizon dopietë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Rey Manaj vijon të shkëlqejë me Barcelona B, ku ditën e sotme ka shëmuar 2 gola.

Numri 10 i kombëtares shqiptare ishte protagonist absolut ne sfiden e Play Off mes katalanasve dhe Ucam Murcia ,ku në minutën e 47′ ka barazuar me penallti rezultatin, ndërsa ne minutën 65′ kaloi blaugranat ne avantazh.

Sfida përfundoi 2-2, ku do te duhen shtesat ose penalltitë për të caktuar fituesin e sfidës.

Megjithatë, shkelqimi i Manaj nuk mund të lihet pa u evidentuar, me sulmuesin lushnjar që i dërgon një sinjal të qartë Edy Rejas për formën e tij.

Të fundit

Samiti i Paqes për Ukrainën, Spiropali takohet në Zvicër me zv.Presidenten e SHBA-ve

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është takuar me Zv.Presidenten e Shteteve të Bashkuara të Amerikës,...

Trump me deklarata të forta ndaj Zelenskyt: Shitësi më i madh në histori

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky është "shitësi më i madh në histori. Sa herë që vjen në këtë vend ai largohet me 60 miliardë dollarë....

Udhëheqësit botërorë në Samitin e Paqes për Ukrainën që mbahet në Zvicër, ç’do ndodhë?

Udhëheqësit botërorë në samitin e paqes në Ukrainë që po mbahet në Zvicër, pritet të miratojnë një deklaratë që riafirmon integritetin territorial të Kievit. Më...

Sot Kurban Bajrami, Kryetarja e Kuvendit uron besimtarët: Sakrificën në emër të besimit

Kryetarja e parlamentit të Shqipërisë Lindita Nikolla ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit. Nikolla shprehet ndër të tjera që sakrificën në emër...

Ishin përgatitur për të sulmuar shqiptarët, 50 tifozë italianë bien në prangat e policisë

Rreth 50 tifozë italianë janë arrestuar ditën e djeshme, përpara ndeshjes mes Italisë dhe Shqipërisë, e vlefshme për Kampionatin Europian të futbollit. Gazeta gjermane Bild...

Lajme të tjera

Web TV