Gjendet një armë zjarri e hedhur në tokë në Rinas, nisin hetimet

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Policia e Rinasit ka gjetur një armë me krehër pranë rrethimit të aeroportit.

Bëhet me dije se arma që është gjetur është e tipit “Zastava” e pajisur me krehër dhe fishek dhe me numër të rregullt.

Nuk dihet se në çfarë rrethanash arma e zjarrit ka përfunduar në këtë zonë. Policia ka sekuestruar armën dhe e ka dërguar në laborator për ekzaminime të mëtejshme për të parë nëse është përdorur në ndonjë ngjarje kriminale.


Të fundit

Plagosja e 19-vjeçarit në Tiranë, policia tregon si ndodhi ngjarja

Policia ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen që u regjistrua pasditen e sotme në Tiranë, ku mbeti i...

Arrestohet zyrtari në Tiranë, në pranga edhe dy “mashtruese”

Tre persona, të akuzuar për vepra të ndryshme penale, janë arrestuar ditën e sotme në Tiranë. Me një njoftim për mediat, Policia bën me dije...

Të shtëna me armë në Tiranë, plagoset 19-vjeçari

Të shtëna me armë në Tiranë, teksa nga informacionet e para raportohet për një person të plagosur. Redi Kaçorri është 19-vjeçari i cili mbeti i...

Gruaja lufton për jetën pas përdhunimit brutal gjatë dasmës

Sipas raportimeve të fundit nga India, një grua po lufton për jetën pasi rrah brutalisht, u përdhunua në grup dhe u la e varur...

Shifrat/ Ku u zhduk anëtarësia e PD-së?

Sa është numri real i anëtarëve në partitë politike? Kohë më parë Instituti i Studimeve Politike (ISP), i cili monitoron rregullisht zgjedhjet në partitë...

Lajme të tjera

Web TV