Plas arma në Vlorë, vritet një person (Emri+Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Breshëri të shtëna me armë zjarri janë shënuar në një servis mbas pallatit te sportit të Vlorës, ku paraprakisht dyshohet se është vrarë shtetasi Delon Troqe 38 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur në një servis mbas pallatit te sportit.

Ndaj viktimës është qëlluar mbi 15 herë me breshëri kallashnikovi. Ai është dërguar menjëherë në spital, por nuk ka mundur të mbijetojë duke ndërruar jetë.

Të shtënat janë dëgjuar nga kalimtarët e rastit dhe më pas është lajmëruar policia. Gjithashtu janë dëgjuar edhe të bërtitura nga personat prezent në vendin e ngjarjes.


Të fundit

“Jam zhveshur për Mozzik-un”, Loredana habit me deklaratën

Çifti i njohur i reperëve, Loredana Zefi dhe Mozzik, janë në prag të publikimit të albumit të tyre më...

‘O Delon, o Delon’ familjarët shpërthejnë në britma pas ekzekutimit të të riut, viktima i shtrirë në tokë (Video)

Report Tv ka siguruar pamjet pak pas ekzekutimit të 35-vjeçarit Delon Troqe. Viktima shihet i shtrirë në tokë, ndërkohë që familjarët e tij shpërthejnë...

Ja kush është i ekzekutuari me mbi 15 plumba në Skelë të Vlorës

Fjala.al ka siguruar foton e të ekzekutuarit me breshëri kallashnikovi mbrëmjen e sotme në Skelë të Vlorës. Delon Troqe 35 vjeç është dërguar menjëherë në...

Gjendet një makinë e djegur në Vlorë, dyshohet se u përket autorëve që ekzekutuan 38-vjeçarin

Një makinë është gjetur e djegur në Vlorë, në Sherishtë, pas ekzekutimit të një Delon Troqes.Dyshohet se makina e djegur u përket dy autorëve....

Plas arma në Vlorë, vritet një person (Emri+Foto)

Breshëri të shtëna me armë zjarri janë shënuar në një servis mbas pallatit te sportit të Vlorës, ku paraprakisht dyshohet se është vrarë shtetasi...

Lajme të tjera

Web TV