U njohën në “Facebook”, i riu i mbyll gojën vajzës dhe e përdhunon në takimin e parë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një rast i abuzimit seksual u zbulua këtë të premte nga mediat greke në Athinë. Një vajzë 22-vjeçare u njoh me një bashkëmoshatar në rrjetin social “Facebook”.

Pasi foli për dy muaj me radhë, të rinjtë vendosën të takoheshin. Por e reja nuk e dinte se çfarë e priste. Ajo doli për një shëtitje me djalin dhe rreth orës 22.30, morën rrugën e kthimit.

I riu, duke përfituar nga errësira, e tërheq vajzën pas një karburanti, i mbyll gojën dhe e përdhunon. Më pas ai e braktis atë në errësirë. Vajza, e shokuar ikën në shtëpi dhe më pas denoncon autorin, duke iu treguar autoriteteve detajet dhe foton e përdhunuesit.


Të fundit

U njohën në “Facebook”, i riu i mbyll gojën vajzës dhe e përdhunon në takimin e parë

Një rast i abuzimit seksual u zbulua këtë të premte nga mediat greke në Athinë. Një vajzë 22-vjeçare u...

Vjedhje në Gardën e Republikës/ Kishte frikë hajdutët dhe nuk i mbante lekët në banesë

Një punonjës i Gardës së Republikës, ruhej aq shumë nga hajdutët se nuk i besonte çelësit të shtëpisë. Si ambientin më të sigurt, ai...

Gjenden eshtrat e 24 personave të varrosur në oborrin e një ish-polici në El Salvador

Eshtrat e 24 personave janë gjetur në oborrin e shtëpisë së një ish-polici në që u bë më pas u bë kreu i një...

Dërgon babanë në spital me karrocë druri, pamje therëse nga situata e COVID (Video)

Një burrë nga India është detyruar ta bartë babanë e tij të sëmurë për në spital me një karrocë të drurit, pasi nuk kishte...

Ndryshimet e vajzave të “Për’puthen”, kirurgia plastike zbulon ndërhyrjet që kanë bërë

Konkurrentet e “Për’puthen” komentohen vazhdimisht për ndryshimet në pamjen e tyre, që nga momenti që janë bërë personazhe publike e deri më sot. Ndryshimet vijnë...

Lajme të tjera

Web TV