11-vjeçari vret veten me armën e shërbimit të babait polic

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një djalë 11-vjeçar në Itali ka qëlluar veten me armën e shërbimit të të atit që punonte si karabinier. Si pasojë e plumbit që mori në kokë, i mituri ndërroi jetë, ndërsa nga hetimet e para ngjarja dyshohet të ketë qenë aksidentale.

Sipas mediave italiane, fëmija kishte qe4në vetëm në dhomë. Ngjarja ndodhi mesditën e djeshme. Menjëherë u njoftua shërbimi i urgjencës, por i mituri nuk arriti të mbijetojë.

Karabinierët e sektorit të hetimeve shkencore të Firences mbërritën në banesë, ku ngushëlluan babanë e djalit, ndërsa mësohet se edhe nëna këtij të fundit punonte si efektive e policisë bashkiake. Miqtë dhe mësuesit e 11-vjeçarit, janë të tronditur nga ngjarja e rëndë.


Të fundit

11-vjeçari vret veten me armën e shërbimit të babait polic

Një djalë 11-vjeçar në Itali ka qëlluar veten me armën e shërbimit të të atit që punonte si karabinier....

Anxhela Peristeri reagon pasi u rendit e 21 në Eurovizion: Është çdo gjë politike

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka reaguar pasi u rendit e 21 në Eurovizion. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, këngëtarja u bën të...

Ibsen Elezi sulmon Agron Shehajn: Nuk ka kostum politik për të drejtuar PD-në

Ibsen Elezi, i cili ka shpallur kandidaturën për kryetar të Partisë Demokratike, ka deklaruar se kjo garë duhej të kishte më shumë barazi dhe...

“Shkëlqimi i engjëjve”, veshjet më spektakolare të Eurovision 2021 (Foto)

Në qytetin e Roterdamit u zhvillua këtë të Shtunë festivali i madh i muzikës Evropiane. Edicioni i 65-të i Eurovision pati shfaqje madhështore, si...

Tifozi 14-vjeçar i Atletico Madrid vdes në festimet e kampionatit

Një i mitur nën 14 vjeçar, i cili po festonte fitoren e Atletico de Madrid, ka vdekur në një ngjarje tragjike mbrëmë. Ai po...

Lajme të tjera

Web TV