E pyesin sa e ka natën, Enca: Blihem vetëm me një…

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, kohët e fundit është shfaqur shumë aktive në mediat sociale.

Ajo preferon të komunikojë shpesh me ndjekësit e saj në mediat sociale.

Enca së fundmi ka zgjedhur që të publikojë disa nga mesazhet që i dërgojnë dashamirës të saj.

Një prej mesazheve ka tërhequr me shumë vëmendjen.

“Sa e ke natën, kot me të pyet?“, i ka shkuar dikush Encës.

Kjo e fundit ka zgjedhur që t’i përgjigjet, duke  e quajtur pyetjen idiote. Ai i tha se  nuk mund të blihet me para, por me një diamant të mirë.

“Sa gjithë yjet e botës. Ju lutem, mos bëni pyetje idiote. Paratë nuk mund të më blejnë mua. Por mund të më blejnë një diamant të mirë”, ka qenë përgjigja e Encës.


Të fundit

Komisioni parlamentar për zgjedhjet/ PS braktis komisionin, PD: Po na rrëzohen kërkesat me ngritjen e kartonave

Komisioni hetimor i ngritur për zgjedhjet e 25 prillit nuk po gjen dot gjuhën e konsensusit për të thirrur...

Midis vetingut dhe Foltores

Plator Nesturi

Takimi me kryebashkiakët/ Rama: Ju marr bashkinë nëse nuk pastroni territorin

Kreu i qeverisë Edi Rama në një takim me 61 kryebashkiakët e vendit u ka kërkuar pastrim të territorit dhe nëse dështojnë i kërcënoi...

Horoskopi ditor, 23 tetor 2021

Dashi Pasi keni zgjidhur një çështje partnershipi tani mund të shikoni para dhe të punoni për të mirën e përbashkët. Ajo që do bëni bashkë...

Lajme të tjera

Web TV