Bënte modeling në zyrën e Gjykatës, gjyqtarja Enkeleda Kapedani në 2003 në Miss Shqipëria

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Gjykata, institucioni ku pritet të vendoset drejtësi, në Elbasan është kthyer në “pasarelë” sfilatash për TikTok.

Kryetarja e gjykatës së Elbasanit Enkeleda Kapedani ka “harruar” krimin dhe shfaqet duke bërë ‘modelen’ në Tik Tok, duke e kthyer zyrën në një pasarelë.

Gjyqtarja Enkeleda Kapedani në vitin 2003 ka marrë pjesë në Miss Shqipëria.


Të fundit

Bënte modeling në zyrën e Gjykatës, gjyqtarja Enkeleda Kapedani në 2003 në Miss Shqipëria

Gjykata, institucioni ku pritet të vendoset drejtësi, në Elbasan është kthyer në "pasarelë" sfilatash për TikTok. Kryetarja e gjykatës së...

Masat anti-Covid/ Policia jep lajmin e mirë për shoferët: Kujt i është bllokuar patenta apo leja e qarkullimit mund të…

Policia e Shtetit thotë se është në gatishmëri për të kontrolluar zbatimin e masave të reja anti-Covid që hyjnë në fuqi nga data 1...

Mësuesja rrezikon 12 vite burg pasi bëri seks me nxënësin e saj, flet 17-vjeçari: Jam i dashuruar me të!

Një mësuese e gjuhës angleze rrezikon 12 vite burg, pasi pranoi se kishte kryer marrëdhënie seksuale me një nxënës 17-vjeçar, të cilit ajo i...

Aksident në Tiranë, makina përplas motorin

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në rrugën “Don Bosko” në kryeqytet. Në aksident janë përfshirë drejtuesi i automjetit A.H dhe drejtuesi i motorit...

Burri qan, gruaja: Qaj e plas, unë jam si gocë e re, dal pi kafe, më çojnë në Golem…

Në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare, ditën e djeshme ishte një çift bashkëshortësh, Zenuni dhe Vjollca, të cilët kanë...

Lajme të tjera

Web TV