23-vjeçarja lidhet me të vëllain, poston video duke u puthur në TikTok: S’më intereson ç’a thonë njerëzit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një çift në TikTok pretendojnë se janë vëlla e motër dhe thonë se janë ‘plotësisht të dashuruar’. Scarlet Vas thotë se më parë kishte qenë e lidhur me shokun më të mirë të vëllait të saj Tayo Ricci për shtatë vite para se të kuptonte se kishte ndjenja për të.

Por duket sikur nuk ka hatërmbetje, pasi treshja kohët e fundit postoi një video në TikTok kontraverse. Në video, Scarlet e sfidojnë të puthë shokun më të mirë të të dashurit të saj, i cili është njëkohësisht edhe vëllai i saj. Pasi fillimisht refuzuan, dyshja më pas puthen, Tayo zbërthen bluzën dhe i thotë: “Ti nuk je e vetmja që ke muskuj barku”, para se ta puthë. Scarlet shkroi në video: “Unë u dashurova me mikun më të mirë të të dashurit tim… i cili është im vëlla”.

Në një video, Scarlet pyet të dashurin e saj, pra vëllain, se çfarë do të bënte nëse do të ishte dita e tij e fundit në Tokë, dhe ai i përgjigjet: “Do të të kisha lënë ty shtatzënë”. Duke pranuar faktin se kjo do të ishte paksa e komplikuar, ajo thotë: “Ti je vëllai im. Kjo është paksa e krisur”. Tayo përgjigjet: “Pse po qesh? Unë e di çfarë dua dhe e marr atë që dua. Unë mendoj se të gjithë po na kritikojnë se jemi të dashuruar… nuk ka rëndësi nëse kemi të njëjtën mama.”


Të fundit

Situata në veri të Kosovës/ Borrell thirrje palëve: Të ulen menjëherë tensionet

Përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme, Josep Borrell ka reaguar mbi situatën  e tensionuar në...

Gjermani/ Nuk ka rrogë gjatë karantinës për të pavaksinuarit

Nga 1 nëntori, në Gjermani do futet në fuqi masa e re që është marrë si një mënyrë për të ‘ndëshkuar’ qytetarët që nuk...

Atentati ndaj “krahut të djathë” të presidentit ukrainas, Zelensky zotohet të përgjigjet

Ndihmësi i presidentit ukrainas Volodymyr Zelensky, i ka shpëtuar një atentati. Zelensky ka premtuar përgjigje të fortë pasi ndihmësit e tij i lartë i...

SHBA dhe Franca ulin tensionet, ja për çfarë ra dakord Macron pas telefonatës me Biden

Presidenti francez Emmanuel Macron do ta dërgojë sërish javën e ardhshme ambasadorin e këtij vendi në Shtetet e Bashkuara pasi Presidenti Joe Biden ra...

Juventus përmbys gjithçka dhe arrin fitoren e parë në kampionat, debuton Manaj me Spezian (Video)

Më në fund ka dritë në fund të tunelit për Juventusin. Bardhezinjtë kanë mposhtur 2-3 në transfertë Specian duke siguruar fitoren e parë në...

Lajme të tjera

Web TV