Alternime kthjellimesh dhe vranësira/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Alternime kthjellimesh dhe vranësira/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Do të ketë reshje shiu të përkohshme të karakterit lokal me intensitet të...

Horoskopi ditor 2 qershor 2021

Dashi Sot do të keni akoma probleme në punë që mund t’ju çojnë të keni, për pasojë, edhe disa probleme në çift. Mundohuni të mos...

U hoqën si oficerë policie për t’i marrë kartën e bankës të moshuarës, e pësojnë keq shqiptari dhe turku

Një shqiptar dhe një turk janë kapur nga policia italiane në Basel, pasi akuzohen për mashtrimin e një gruaje 91-vjeçare. Mediat fqinje shkruajnë se dy...

Michele Morrone është gay? Fotografia e aktorit italian bën lëmsh gjithë rrjetin

Michele Morrone ka bërë lëmsh gjithë rrjetin dhe i ka bërë fansat të dyshojnë rreth orientimit të tij seksual. Shkak është bërë një fotografi që...

Tronditet Tepelena, vritet me armë një person në qendër të qytetit (Emri)

Personi që shihni në foto është Çajup Selimi, i cili u qëllua sot për vdekje me armë zjarri në Tepelenë. Ngjarja e rëndë ndodhi...

Lajme të tjera

Web TV