“Përplasja” e bandave/ 10 persona tentojnë të grabisin “shtëpinë e Barit”( Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

‘Shtëpitë e barit’ janë kthyer në një problem serioz në Britaninë e Madhe. “Daily Mail” ka publikuar pamjet shokuese, ku një bandë shkon për të vjedhur sasi të konsiderueshme kanabisi.

Banda e përbërë prej 10 persona udhëtoi me disa makina që nga Londra për të vjedhur një sasi të madhe kanabisi në një banesë në Forest Fields, Nottingham.

Agresorët thyen derën e shtëpisë dhe qëlluan disa herë me thikë persnonin që gjetën brenda. Ata më pas tentuan të largoheshin, por u arrestuan një nga një nga policia.

 


Të fundit

“Përplasja” e bandave/ 10 persona tentojnë të grabisin “shtëpinë e Barit”( Video)

‘Shtëpitë e barit’ janë kthyer në një problem serioz në Britaninë e Madhe. “Daily Mail” ka publikuar pamjet shokuese,...

Ndërtonin pa leje në Darzezë, policia e Fierit arreston 4 persona

Policia e Fierit ka arrestuar katër persona pasi kryenin ndërtime pa leje në plazhin e Pishë-Poros, në Darzezë. Në pranga ka rënë administratori i lokali,...

Përplasi të moshuarin me makinë, arrestohet 30-vjeçari në Durrës

Një i moshuar është përplasur sot nga një makinë në Durrës Specialistët e Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë A. A., 30 vjeç, banues në Durrës,...

Transportonte ilaçe ilegalisht, arrestohet 30-vjeçari në Kakavijë

Policia Kufitare e Kakavijës ka goditur një rast të kontrabandës me medikamente mjekësore, duke sekuestruar një sasi të konsiderueshme ilaçesh të pashoqëruara me dokumentacionin...

Futbollisti danez humb ndjenjat në fushë/ Ja fotot që “përlotën” botën

Plagosja e mesfushorit danez, Kristian Eriksen në ndeshjen e tretë të këtij Kampionati Europian, ka tronditur mbarë botën. Futbollisti humbi ndjenjat ndërsa mjekët i bënë...

Lajme të tjera

Web TV