Enca dhe Noizy bëjnë paqe 4 vite pas sherrit, ja çfarë veprimi bëri këngëtarja (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Para pesë vitesh, Enca Haxhia dhe Noizy publikuan duetin e tyre me titull “Bow Down”, i cili u kthye menjëherë në hit. Pas këngës, shumë herë qarkulluan thashetheme se dy artistët nuk flasin me njëri-tjetrin.

Ndërsa sot “Bow Down” feston 5-vjetorin e lancimit dhe ka qenë Enca që e ka kujtuar, duke postuar një pjesë nga kënga në Instagram, ndërsa ka etiketuar artistin në video.

Ky veprim i këngëtares i ka bërë të gjithë të mendojnë se tanimë dyshja e artistëve i ka lënë në të shkuarën problemet e tyre dhe janë pajtuar.
“5 vjet nga Bow Down sot”, shkruan ajo.


Të fundit

Enca dhe Noizy bëjnë paqe 4 vite pas sherrit, ja çfarë veprimi bëri këngëtarja (Foto)

Para pesë vitesh, Enca Haxhia dhe Noizy publikuan duetin e tyre me titull “Bow Down”, i cili u kthye...

Portugalia vuan në Budapest, por arrin të shënojë 3 gola

Portugalia ka vuajtur më shumë seç pritej, por ka arritur të fitojë ndaj Hungarisë në “Puskas Arena” plot me tifozë, falë një goli të...

Hyri në ujë për të shpëtuar motrën, mbytet në lumë “heroi” 10-vjeçar

Historia dramatike e një 10-vjeçari në SHBA po bën xhiron e mediave, ndërsa ai cilësohet si hero. Vogëlushi u hodh dje në një lumë...

Aksion kundër lojërave të fatit, policia kontrolle në “foletë” e krimit në Vlorë

Disa persona janë shoqëruar nga policia e Vlorës gjatë një operacioni të zhvilluar pasditen e sotme në kuadër të goditjes së lojërave të paligjshme...

Lehtësohen masat anti-Covid, ja çfarë ndryshon nga sot

Nga sot ka hyrë në fuqi rregulli i ri i lejimit të grumbullimeve deri në 50 persona. Ministria e Shëndetësisë lajmëron se kanë ndryshuar rregullat...

Lajme të tjera

Web TV