Merr flakë banesa tek “Myslym Shyri”, bllokohet brenda e moshuara! Efektivët shqyejnë derën (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një banesë është përfshirë nga flakët dhe një e moshuar ishte bllokuar mes tymit e flakëve.

Ngjarja ndodhi në në zonën e “Myslym Shyrit”, pranë Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Kanë qenë efektivët e repartit “Shqiponja” të Tiranës ata që kanë bërë të mundur shpëtimin e të moshuarës, e cila u gjet pa ndjenja brenda banesës por ende në jetë.

Kështu që 75-vjeçarja është marrë në krahë për 5 kate nga efektivët, të cilët e kanë dërguar në spital. Pamjet janë publikuar nga newsbomb.


Të fundit

Merr flakë banesa tek “Myslym Shyri”, bllokohet brenda e moshuara! Efektivët shqyejnë derën (Video)

Një banesë është përfshirë nga flakët dhe një e moshuar ishte bllokuar mes tymit e flakëve. Ngjarja ndodhi në në...

Kosova nis sot vaksinimin masiv anti-Covid

Kosova ka nisur sot procesin e vaksinimit masiv kundër COVID-19. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar të hënën se nga sot, 15 qershor, do të nisë...

BE i dhuron Shqipërisë vaksina/ Soreca: Edhe 145 mijë doza të tjera gjatë muajit gusht

Gjashtë mijë doza të vaksinës BioTech/Pfizer kanë mbërritur mbrëmë në aeroportin e Rinasit. Ambasadori i Bashkimit Evropian, Luigi Soreca sot përmes një postimi ka thënë...

Eriksen buzëqesh sërish, ja mesazhi i tij i parë në rrjetet sociale

Më e keqja duket se ka kaluar tani për Christian Eriksen. Tre ditë pas problemit të zemrës që rrezikoi t’i kushtonte jetën, mesfushori danez u...

Shqiptari vret të dashurin e ish-gruas, ecën i qetë me thikë dhe duart me gjak (Video)

Një shqiptar nga Kosova, me inicialet B. A., 48 vjeç dhe me banim në Belgjikë, dyshohet se ka vrarë të dashurin e ish-bashkëshortes së...

Lajme të tjera

Web TV