Gazeta Fjala, e shtunë 26 qershor 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Horoskopi për ditën e sotme, 26 qershor 2021

Dashi Sot më shumë se asnjë ditë tjetër keni për të qenë kundër mendimeve dhe veprimeve të personave që ju rrethojnë. Nuk ju pëlqen asgjë....

“Edhe 100 heroi i mendimit shqiptar”/ Rama uron për 85-vjetorin e lindjes Rexhep Qosen, publikon dokumentarin

Kryeministri Edi Rama, i ka uruar ditëlindjen akademikut dhe profesorit të njohur Rexhep Qosja. Teksa ka publikuar në Facebook një reportazh rreth kolosit të letrave...

Shkaktoi aksidentin tragjik ndaj familjes Gushi/ Igli Madani ishte proceduar më parë për aksident me plagosje!

Igli Madani ishte shoferi i “Audi-t” që shkaktoi aksidentin tragjik në aksin Fier-Vlorë, ku humbën jetën 4 anëtarët e familjes Gushi, mes tyre edhe...

Po bënte xhiro me motor, shoferja përplas me makinë të riun në Elbasan

Një tjetër aksident është regjistruar sot në Shqipëri. Një i ri, që po udhëtonte me një motor, mbeti i plagosur në Elbasan, në afërsi...

Lajme të tjera

Web TV