E rëndë në Kavajë! 30-vjeçari përdhunon një femër dy vite më të madhe

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Policia e Kavajës ka arrestuar ditën e sotme një 30-vjeçar. Kjo pasi dyshohet se 30-vjeçari me inciale SH.B ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase 32-vjeçare.

Njoftim i i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Kavajë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit: Sh. B., 30 vjeç, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase 32-vjeçare.


Të fundit

Tirana para viteve ’90

https://www.youtube.com/watch?v=VBKs6G6uVII&ab_channel=FJALAWEB

E rëndë në Kavajë! 30-vjeçari përdhunon një femër dy vite më të madhe

Policia e Kavajës ka arrestuar ditën e sotme një 30-vjeçar. Kjo pasi dyshohet se 30-vjeçari me inciale SH.B ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë...

Hetimi i SPAK për tenderin e uniformave të Policisë, reagon ambasadorja Yuri Kim

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka reaguar pas arrestimeve të zyrtarëve të Ministrisë së Brendshme me urdhër të SPAK, që akuzohen se kanë shkelur barazinë...

Tenderi 2.8 miliardë lekë i uniformave/ Denoncimi i deputetëve Valteri dhe Murrizi që u bëri “gropën” 9 zyrtarëve

Operacioni antikorrupsion nga SPAK bëri bujë ditën e sotme, ku u arrestuan 9 zyrtarë dhe ish-zyrtarë të Ministrisë së Brendshme me një prej tyre...

“Na shpëtoni, ju jeni shpresa jonë e vetme”/ Skocia mbështet hapur Italinë në finale

Pas Francës, Skocia del hapur se do të bëjë tifo për Italinë në finalen e Kampionatit Europian, e planifikuar për të dielën në orën...

Lajme të tjera

Web TV