Punëtori rrëzohet nga lartësia, dërgohet me urgjencë në spital

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Punëtori, një 55-vjeçar me inicialet D.Q është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Njoftimi i policisë

Më datë 14.07.2021, rreth orës  ‪17:55, në Marikaj, Vorë, duke punuar në një kantier ndërtimi, dyshohet se ka rënë nga lartësia shtetasi D. Q., 55 vjeç, i cili ndodhet në siptal, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Të fundit

Punëtori rrëzohet nga lartësia, dërgohet me urgjencë në spital

Punëtori, një 55-vjeçar me inicialet D.Q është dërguar në spital për ndihmë mjekësore. Ndërkohë, grupi hetimor po punon për zbardhjen...

Yuri Kim dhe Evis Kushi japin certifikatat studentëve: Kontribuoni në fuqizimin e Shqipërisë

Ambasadorja e SHBA në Shqipëri bashkë me ministren e Arsimit Evis Kushi i kanë dorëzuar stydentëve përfitues të bursave Fulbright dhe Humphrey, certifikatat e...

I dashuri u fejua me tjetër/ Fifi: E kam dashur, e dua dhe do ta dua

Këngëtarja e njohur Fifi i ka bërë sërish të gjithë lëmsh me deklaratat në rrjetet sociale, teksa foli për mashkullin që dashuron. Teksa “Stracciatella”...

Rama për negociatat: Vafsh në djall, s’ka më përgatitje për dasmën e tretë

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë në edicionin e 23-të “Symi Symposium”, që po mbahet në Athinë, organizuar e drejtuar nga ish-kryeministri grek, George...

“Mishërim i Zotit”?/ Lind foshnja me tre koka

Një foshnje që ka lindur me tre kokë është quajtur si mishërim i Zotit. Njerëzit në Indi kanë bërë pelegrinazhe për të parë fëmijën...

Lajme të tjera

Web TV