Berisha i shpallur ‘non grata’ nga SHBA për korrupsion/ Basha tregon hapur qëndrimin e tij me ish-kryeministrin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu aktual i Partisë Demokratike, Lulzim Basha kanë pasur një takim shumë miqësor me njëri-tjetrin, në nisje të punimeve të Kuvendit Kombëtar që po zhvillohet në ambientet e Pallatit të Kongreseve.

Siç shihet edhe nga fotot Berisha dhe Basha, i kanë shtrënguar dorën njëri tjetrit, dhe madje janë ulur edhe pranë e pranë në Pallatin e Kongreseve.Më këto foto Basha ka treguar qartë edhe qëndrimin e afërt, me ish-liderin e PD-së, pavarësisht se Berisha është shpallur ‘non grata’ dhe person i padëshirueshëm nga SHBA, për korrupsion dhe minim të demokracisë.


Të fundit

Berisha i shpallur ‘non grata’ nga SHBA për korrupsion/ Basha tregon hapur qëndrimin e tij me ish-kryeministrin

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu aktual i Partisë Demokratike, Lulzim Basha kanë pasur një takim shumë miqësor me njëri-tjetrin,...

SPAK-u dhe frika, çift surprizë për “djemtë e këqinj”

Ka një keqkuptim gjigant në lidhje me SPAK-un. E shohin si një fshesë gjigante që do të pastrojë pluhurin e artë shkëlqyes të tre...

“6 mijë fëmijë të lindur jashtë, por janë regjistruar në Shqipëri”, Manastirliu: Kanë përfituar bonusin e bebes

6 mijë fëmijë kanë lindur jashtë vendit në 6 muajt e parë të vitit 2021 dhe janë regjistruar në Shqipëri. Lajmin e mirë e bën...

PD humbi zgjedhjet, Basha: Partia jonë doli më e fortë dhe më e bashkuar!

Kryedemokrati Lulzim Basha gjatë fjalës së tij në Kuvendin Kombëtar të PD-së, u shpreh se zgjedhjet e 25 prillit nuk kishin lidhje me demokracinë,...

Infermieri i spitalit në Fier ngacmon seksualisht nënën e re, rrezikon 2 vite e 4 muaj burg

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një spital privat në Fier, ku një infermier ka ngacmuar seksualisht nënën e një fëmije të mitur,...

Lajme të tjera

Web TV